Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mali biljni transformers Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aldyn
Akvarista

Registrovan: 13 Jul 2015

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kola je granulacija odprilike ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 8:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Slepi_Putnik
Akvarista

Registrovan: 02 Okt 2013

PorukaPoslao: Sub Mar 26, 2016 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I pošto je Cryptocoryne undulata poludela i progutala ceo akvarijum Smile ubila mahovinu zaustavljajući protok svetla, svu sam je poklonio, a akvarijum je doživeo novu promenu. Evo snimka:

Link

Sada je desni plan skroz čist pa rhodostomusi imaju više mesta za plivanje. Znam da je možda višak kokosovih oraha, ali sam ih stavio da bi apistogramma mogla da bira u koji će, kad jednog dana nabavim mužjaka Razz
Slepi_Putnik
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa ljudi, sa Apistogramma borellii nisam baš imao sreće, stalno mi ugine mužjak, a ženka preživi (sumnivo ako mene pitate).

Danas sam uspeo da nabavim jednu mladu jedinku koja mi liči na mužjaka, ali upravo jer je baš mlada nisam siguran, da li sad imam dve ženke ili sam uspeo da oformim par. Svakako ću znati kad malo odraste, ali do tada, evo snimka pa ako neko od iskusnijih ciklidaša ima ideju neka kaže:

Link

Hvala!
Slepi_Putnik
Akvarista

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2016 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, dopisujem se sam sa sobom, ali ne odustajem :p

Je l' vam ovo liči da će biti mužjak kad poraste?

Image

Image

Image
Slepi_Putnik
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Bojan
Vlasnik
Vlasnik

Registrovan: 25 Feb 2009

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deluje da je jos mlad primerak da bi se primetio pol.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Slepi_Putnik
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Deluje da je jos mlad primerak da bi se primetio pol.

Bojane, dopisivao sam se sa nekim strancima na nekom sajtu posvećenom apistogramama i čovek mi kaže da jeste mužjak, ali da uopšte nije borellii nego steel blue.

To je vrsta koja se često prodaje kao borellii i ne zna se kako je nastala, neki veruju ukrštanjem borellii i neke druge apistogramme. Ali čovek je u pravu, guglao sam A. steel blue i jeste on.

E sad ne znam ako je steel blue imao borellii kao pretke možda i može da se spari sa ženom borellii. Videćemo.
Slepi_Putnik
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Maj 14, 2016 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo promena...

Image

Image

Image
Slepi_Putnik
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Apr 21, 2019 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle jedne havarije, usledila je još jedna promena izgleda i stanovnika

Link

Poslednji izmenio Laki dana Ned Apr 21, 2019 10:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka mali akvarijum gotika Tražnja 0 Sre Sep 11, 2019 11:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Arduino LED kontroler i osvetljenje z... peconis Uradi Sam (DIY) 9 Pet Mar 29, 2019 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna DIY LED rasveta za biljni ak... Zivadin Tražnja 1 Ned Jan 13, 2019 1:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi biljni akvarijum, povratak akvar... boskonet Akvarijumi 18 Ned Dec 30, 2018 3:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj biljni kamenjar Ayrton Akvarijumi 43 Sub Dec 22, 2018 11:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker