Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ReefrooM morski akvarijum 400L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2015 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ih prošle godine nalazio u pećinama, za vreme oseke budu na suvom, skupe se kao paradajz, skidao sam ih šrapićima od sladoleda. Bila ih je puna kanta crvene, zelene i žute boje . Na žalost prokuvale na trajektu Crying or Very sad
Baš se radujem tvojim novim ribama, nadam se da će ih do kraja meseca biti još Laughing , a i ostalih živuljki .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2015 10:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li bi za ovakve situacije znacio "izletnicki" frizider.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sigurno da bi pomogao frizider. I mislim da je jako bitno menjanje vode usput. Izvadis litar, dodas litra. I tako jednom-dva put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
cvecar
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Apr 2012
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Jul 06, 2015 7:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drustvo,neznam koliko me ovde ljudi znaju -neznaju ali uskoro cu predstaviti ak pa cete me bolje upoznati.Da malo opisem kako je to donositi organizme sa letovanja a da nista ne ugine.Pre tri godine sam prvi put donosio ribr iz Grcke i tad sam kupio kao rucni frizider ali od stiropora,neka smesna cena i to u radnji za ribolov i tada sam doneo nekoliko ribica i nesto puzeva.Taj put je trajao koliko se secam nekih 10 sati do mene jer sam od bg -a jos dva sata severno.Par puta sam stajao i otvarao poklopac da udje vazduha.Prosle godine sam na sa Sitonije doneo kamen koji je kod mog komsije u ak,dali je dobar ili nije jos cemo videti ali za sada funkcionise ak.To sam doneo u obicnoj kanti sa malo vode.Ove godine sam imao najveci izazov jer mi je put trajao 15 sati.kupio sam kantu i u nju stavio trecinu vode i jos dve flase od dve litre napunio vodom i kad sam stao na pauzu dolio bi pola litre.Do bg kanta je bila skoro dve trecine puna.preko kante sam navukao kesu koju sam izbusio da bi bili vazduha a voda se sama talasa,pogotovo kroz Makedoniju.Sase sam stavio u obicnu flasu i tako su stajale dva-tri dana bez problema.Nemojte biti alavi kad hocete nesto doneti jer sto vise zivog sveta natrpate veca je verovatnoca da nece nista stici zivo.Eto ,valjda sam pomogao pa ko ide na godisnji nek proba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obzirom da ima dosta novih mornara na forumu, sto mi je jako drago, evo malo i za nas veterane da parimo oci.

Novi bezobrazluk od sumpa, koji jos nije instaliran.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 9:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ovo NASA izbacila novi model sumpa? : Shocked Shocked Very Happy Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 9:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako budu videli, ukrasce patent. Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne svidja mi se. Crveno - bele boje ... lepse bi i jednostavnije bilo da je radjen u crno - beloj boji Smile
Koje su dimenzije ? Litraza ? Jel si svom akvarijumu namenio ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Negde je oko 80x40...Ovaj sum bi trebalo da ide za akvarijume do 700-800L recimo. Da, icice na moj 450L.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta reći...svaka čast. Prosto je savršeno, 'ajde reci šta sadrži ovaj kompletić, vidim neke dugmiće tamo levo. Čestitke na novitetu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazo postavicu cim dobijem sve specifikacije, pa ti pisem ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Disney
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Nov 2015
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2015 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tacno cete da me navucete na jedan morski akvarijum!!!!Sve pohvale za akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Nov 26, 2015 2:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitke,na ovako divno pedantno uradjenom sumpu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 28, 2015 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikouro boje su super, otvara ga u struku Laughing
Da li pumpa ide opciono u zavisnosti od litraze akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2015 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, u kompletu ide V6 pumpa, medjutim uskoro stize i pumpa sa kontrolerom gde se jacina protoka moze kontrolisati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License