Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ICH - skolski primer Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 02, 2015 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada donesete ribu iz pet shop-a i pojavi se ovako nesto... sta raditi?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 02, 2015 9:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 02, 2015 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sera costapur...
1,3,5,7 dan... kapi po receptu.
Jedini lek koji mi je pokazao rezultate... Ovaj borac ce biti kao nov za nedelju dana Wink Naravno ako ne nosi jos neku bolest sa sobom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Dec 02, 2015 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cccc, kakvi su to papci, 95 % njih boli neka stvar za ribice, samo da im je uvaliti za pare

Nadam se da nece imati jos nekih bolesti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivojovo
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 44
Lokacija: Beograd,Hram

PorukaPoslao: Sre Dec 02, 2015 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ceo aqua. sam tretirao sera-omnipurom, jer su tetrice od stresa obolele- ichtio i prenele i na rodostomuse ,bogami 20-30 ribica su dobile tu boleštinu .Temperaturu na 29- 30 stepeni ,ali postepeno (dan-dva, diži), aktivni ugalj napolje, pa
probaj ,nisam slane kupke, zbog korija.Srećom uspelo, jer svi živi već 2 meseca.Aj i tebi želim to isto !Sve sam to na dragocenom forumu, u bazi našao.Poz čika Iva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 02, 2015 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam postavio pitanje nego objasnio sta borci nose:) Ali nema veze... moze i omnipur, on je nesto sireg spektra dejstva, ali costapur meni radi posao 100%, sa 0 gubitaka zivog sveta.
Zaboravih da kazem zeni iz pet shopa da mi ne sipa vodu iz akvarijuma nego samo vodu u kojoj je borac, kao i svaki put i... Smile
Moze biti i da je od stresa... ali ne znam zasto mi onda npr. nikada ne obole ribe koje uzmem od odgajivaca u NS koje poznajem.
Logicno je da koroz akvarijume u shopovima prodje hiljade ribica i da tu mora biti i raznih bolesti, i ne mogu ih nikako kriviti... Da nije njih, nikada ne bih nabavio ovakve primerke boraca. Ne mogu uvek da odem kod uvoznika, i smaram ga prvevrcuci po kesicama zbog 1-2 borca koji ce mi se svideti od 500 kom, ma koliko bio dobar sa bilo kim Smile Ovako je lakse...
Ali zato uvek KARANTIN Smile Ovaj borac je od prvog dana sam u 20l cikliranih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 08, 2015 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I... ozdravioooo...

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Uto Dec 08, 2015 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze prelijep je Bgm, kakve samo boje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarista za primer AkvarijumCentar Akvarijum Centar 27 Uto Dec 08, 2015 10:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skolski sundjer sasa-srb Uradi Sam (DIY) 19 Pet Maj 25, 2012 8:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License