Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarium od 40 lit Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 9:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa drugari da vam prestavim svoj aqua.
Akvarium je 40*30*30 litara u koji je ubačena hranljiva podloga Tropica i kvarcni pesak granulacije 1-3mm.Od biljaka imam nane,microzorum i u srednji plan Alternanthera reineckii 'Mini a napred su posađene dve biljke Pogostemon helferi i Staurogyne repens.
Ubačen je i co2 istem koji je novina za mene i gde imam veliku nedoumicu koliko mehurova treba u moj aqua.Za početak sam krenuo sa 2mehura u sekundi ali boja koja je u difuzoru je tamno zelema!!!!!!
Zaboravio sam napisati da rasveta koja je postavljena je led koja radi u samom početku 8 sati sa dva sata pauze.....Akvarium ima unutrašnji pregradni filter u kome su stavljene sve potrebne materije...


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 9:31 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dmaa
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2014
Poruke: 45
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au sta je kablova roki,srecno sa novom postavkom,malo proredi nane i bice ok za pocetak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vadi HM iz saksijeeee odmah .... posadi ga u pijesak , nemoj preko saksije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HM sam stavio tako dok nevisim gde cu ga....Sve je nova postavka pa ne bi odmah tumbao...Za pocetak menjanje vode na 2-3dana a sta za co2 i cuvene mehure
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 4:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Krenula danas prva zamena vode 50%(3 case hahahaaa)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početni akvarium 100×35×45 amazon life Rasveta 0 Ned Mar 03, 2024 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarium 100x60x40 darko0262 Akvarijumi 14 Čet Mar 31, 2022 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarium 200 l apingu Razno 13 Pet Jun 17, 2016 9:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarium i "problemi" apingu Početak u akvaristici 7 Ned Maj 29, 2016 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KOja moze u akvarium ? pčetnik Podloga 6 Sub Maj 14, 2016 8:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License