Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rasveta za anubije Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nickname
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2014
Poruke: 147
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 09, 2015 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja imam nezahtevne biljke, nemas ti puno svetla.
Da ti pravo kazem ja nisam znao sta je dosta svetla s obzirom an dubinu od 75cm vode.
Zato sam stavio 4xT5 i skontao sam to je dosta kad su biljke poludele.
Nisam neki specijalni biljni akvarista, manje vise gledam i ne fantaziram mnogo oko toga Very Happy
Meni je amazonka izrasla na 50ak cm za 2 meseca sa mnogo listova, ne znam da li je to brzo ali ja sam zadovoljan Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 09, 2015 3:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Dec 09, 2015 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde još dok čekam da mi se završi nešto pa da odem da radim.
E tu stvarno nemam iskustva, sledeća dimenzija ide na tu dubinu Smile Ovde je svetlo namontirano na 50 cm, dubina vode je 40 cm. Zato i kažem da je dosta subjektivno.
Ovo treba da očekuješ vrlo brzo.
Mama ove echinodorus dece, bez hranljive podloge, godinu i po ima sigurno. Ova grana ide napolje da cveta dok ne razdelim pelcere od dve koje su u vodi (zato je i kripta malo u viklerima):
Image
dve grane sa pelcerima:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nickname
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2014
Poruke: 147
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 09, 2015 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha strava Smile
Nemam taj echinodorus, ne svidja mi se jer ima stabljike.
Mislim da je moj bleheri tj onaj sa sirokim listovima od pocetka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drdirkenstajn
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 29

PorukaPoslao: Čet Dec 10, 2015 11:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno, ni ja nisam neki ozbiljni biljni akvarista ali anubije bas volim jer mi se svidja kad bas lepo pokruiju neki razgranati panj. Zato pozeleh da pri prebacivanju u novi akvarijum pre svega omogucim uslove koji ce njima prijati. E, sad, suprotno toj logici je cinjenica da ja volim jace osvetljene akvarijume jer mi nekako odaju utisak cistijeg i zdravijeg akvarijuma. Ne znam zasto je to tako ali eto, osecaj je takav. Smile Valjda cu uspeti sve to da uklopim. Jos uvek sam u periodu osmisljavanja svega i prikupljanju materijalnih sredstava Smile ali ce mi uskoro svakako biti potrebna pomoc pri prebacivanju svega i formiranju tog novog akvarijuma. Znam da na forumu ima jako mnogo materijala sto se svega toga tice ali cu za neke detalje svakako morati da se konsultujem... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka LED rasveta Japonikus Tražnja 0 Uto Apr 12, 2022 2:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta Stefanbgd Tražnja 0 Uto Jun 01, 2021 11:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY led rasveta za morski. xxxvelja Uradi Sam (DIY) 12 Uto Mar 16, 2021 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diy Led rasveta Malina Rasveta 3 Sre Nov 18, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License