Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko zaustavnog ventila Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali neko ima iskustva sa ovim ventilima, tj dali ih koristi?

www.ebay.com/itm/Aquarium-Aqua.....133865e1b8

http://www.ebay.com/itm/Aquari.....6fd6ceaec9
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 8:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam slicne kao sa drugog linka (prvi nesto ne radi) i mogu ti reci da nisam bio zadovoljan. Generalno su obavljali funkciju, lepo je to sve stajalo, nije curilo nigde, otvarali/zatvarali, a onda sam jednog dana samo malo jace zatvorio jedan i ruckica je kao 'preskocila' 2-3mm, sto bi rekli. Medjutim, to je bilo dovoljno da se slomi plasticni deo na ruckici koji je istu drzao uz telo ventila i bio jedino sto je sprecavalo izlivanje vode na tom mestu. Tek kada sam pokusao da ga sklopim shvatio sam koliko je to sr... i da je napravljeno od neke jako krte plastike i lose konstrukcije. Cak i ventili koje Atman daje uz kanistere su znatno bolji, a inace su krntije.

E sad, kao sto rekoh na pocetku, moji su bili slicni kao ovi drugi, ne bas isti, mada vidim da je to taj tip, samo druge boje. Ne znam samo kakav je materijal, ako je malo 'zilaviji', verovatno bi bili znatno bolji. Za $3-$4 i ne mozes ne znam sta ocekivati... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja hocu da kupum original eheim, potrebno mi je za 2217eheim ali nema kod sponzora i stici ce tek na kraju januara a to mi je daleko da cekam.... Malo sam nestrpljiv da formiram novi akvarijum. Ako neko ide u madjarsku bio bi zahvalan ako bi mi kupio taj originalni ventil .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja bas na ulaznom crevu Eheim filtera 2217 ventil kao sa drugog linka...kao sto je napisao Blue, prvi link ne radi ili ja ne mogu da ga otvorim.
Moje iskustvo je drugacije...u funkciji je oko godinu ipo, dve i zavrsava posao. U sustini neces mnogo puta okretati rucicu, najvise ces je koristiti pri pranju filtera, a ja sam je u prvo vreme koristio i pri nedeljnim zamenama vode, mada to vise ne radim...
Ventil koji imam sam kupio kod sponzora sajta, tako da ne moras da ga juris preko Ebay-a, pa ti to moze ubrzati proces oko formiranja akvarijuma Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

www.akvarijum.org/forum/link.p.....6fd6ceaec9


Nadam se da sada radi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

www.ebay.com/itm/Aquari.....6fd6ceaec9
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

www.ebay.com/itm/Aquarium-Filt.....6fd6ceaec9
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokucu kasnije sa kompa da ubacim sliku,ovako sa telefona mi neide
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License