Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kanister od burenceta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kowalski.
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2015
Poruke: 27
Lokacija: Guca

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene zanima funkcionise li ovo i dan danas? posto vidim da je u 2014 objavljeno . Da li praviti na duze staze ili ne ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kowalski. ::
Mene zanima funkcionise li ovo i dan danas? posto vidim da je u 2014 objavljeno . Da li praviti na duze staze ili ne ?

da ja i danas koristim ovaj izum samo u vecem izdanju jer imam i znatno veci akvarijum od 500 l
zasto ne bi valjalo na duze staze kad je princip kao kod kupovnog kanistera i jos je bolje jer mozes da stavis protok koji ti hoces i filtracionih materijala koliko god hoces.princip rada je vrlo prost samo sto svi misle da je to komplikovano ustvari ne razmisljaju o tome uopste.onaj ko ima para ode u radnju i kupi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

evo na primer ovo je kanister poznatog proizvodjaca eheim pogledaj sliku i zamisli da je umesto ove posude neka tvoja ili neko burence kao u mom slucaju ili sta vec pusti masti na volju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kowalski. ::
Mene zanima funkcionise li ovo i dan danas? posto vidim da je u 2014 objavljeno . Da li praviti na duze staze ili ne ?


slobodno pravi na duze staze Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kowalski.
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2015
Poruke: 27
Lokacija: Guca

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ti druze , pa citao sam kao zbog pritiska hoce da popusti bure itd pa me to bunilo Smile Burence za mleko da uzmem zbog dihtunga na poklopcu jel da?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kowalski.
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2015
Poruke: 27
Lokacija: Guca

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da imam jedno pitanje u vezi donjeg prikljucka , da li se ono stavlja ispod mrezice za talog ili iznad ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sre Dec 16, 2015 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispod jer taj prostor ispod mrezice ti je mesto za talog.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sre Dec 16, 2015 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pusti ti sta drugi pricaju jer pricaju bezveze.hoce bure da popusti o boze pa vakum ga drzi ne bi ga bog otvorio kad treba a ne samo da se odpusti.nije to milimetarski navoj pa da se sjebe .mozes da uzmes i vodovodnu cev pa napravis ja sad imam od vodovodne cevi napravljen kanister za ovaj veliki akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nebojsa-Perla
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 16, 2015 1:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/channel/UCM9oZkV3tGJuUUhgZaiGZkQ

Samo pogledaj lepo klipove pre manje od mesec dva je pravio vise verzija kanister filtera Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kowalski.
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2015
Poruke: 27
Lokacija: Guca

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2016 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Kako si povezao pumpu sa sa slavinom na poklopcu ? zanima me spoj ovaj na crnom mestu . Uzeo sam iste slavine
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kowalski.
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2015
Poruke: 27
Lokacija: Guca

PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2016 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me jos da li je crvo dovodno 1/2 cola ili 3/4 ?i odvodno me zanima koje je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2016 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crevo je 1\2 cola odnosno nadjes crevo da ti pase na pumpu.sve zavisi kakvu pumpu imas kakv izlaz ima.spoj sa crnim delom sam resio tako sto odgore kroz slavinicu sam ugurao parce plasticne cevcice sto imas da kupis u pet shopovima za prelivni filter ona kriva cev providna.odsekao sam parce ugurao natesno i na to parce cevi sam navukao crevo od pumpe.odole kod tog crnog dela.nadam se da si me shvatio.mada imam sad bolje resenje pronadji tu isto u diy kategoriji kako sam pravio kanister od jupol kante pa vidi resenje.mnogo je bolje i lakse resenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2016 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj prvu sliku u ovoj temi pa ces skontati taj spoj sto sam ti rekao da sam provukao parce providne cevcice.a pogledaj temu diy kanister tamo je bolje resenje za ovaj tvoj problem.ja sam sad sebi napravio kanister od vodovodne cevi i isto sam opet spoji pumpu sa poklopcem na taj nacin
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kowalski.
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2015
Poruke: 27
Lokacija: Guca

PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2016 1:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

poslao sam ti privatnu poruku druze .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dimca
Akvarista



Registrovan: 12 Avg 2017
Poruke: 24
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Sub Sep 30, 2017 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokušavam da napravim ovaj filter, ali mi nešto ne ide od ruke. Kupio sam istu kantu (20l), iste slavine, pumpa mi je AT-304 (800 l/h), crevo je 3/4. Ulaz i izlaz iz akvarijuma su PVC cevi isto 3/4. Napravi sam spray bar.

Prvi problem mi je bio da slavina na poklopcu pusta vodu na spoju sa poklopcem. Pa sam to zalio silikonom. Isto i kod uvodnika kabla. Drugi da sam poklopac ne dihtuje dobro sa kantom. Tu sam stavi teflon traku. Ali mi se to ne sviđa jer đu pri svakom čišćenju morati da menjam traku.

I na kraju pumpa kao da je od 300l, baš slabo gura vodu. I to sam testirao bez filter mase. Probaću da stavim neku sliku.

U čemu gerešim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter curi na slavinama brz... Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Pon Avg 30, 2021 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kanister filter sa grejacem SanjaP Filteri i pumpe 6 Sub Jul 03, 2021 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Misljenje o filter materijalu za kani... golff Filteri i pumpe 3 Pet Jul 02, 2021 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License