Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prepariranje riba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Dec 22, 2015 5:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije moj, setio jer je prilično skup zanat a majstore zanata teško nači.
Da je moj, taj bi plivao i dalje. Sad neću ni da sudim, možda je od ribara, smuđ se udavi za 15 minuta u mreži, veliki nije ukusan za jelo, dosta dugo u vodi, dok ga doneseš kući ....

Da se razumemo, ja to što upecam u normi jedem, znači smuđoni od kilo i po do 3, šarani oko 3-4 ... Matične uvek vratim. Recimo relacija kvaliteta mesa tele-june-krava Smile Telenceta mi žao, neka malo raste dete ... tako da na junetu ostaje svet Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 22, 2015 5:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 22, 2015 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo,šta bi tek odgovorio da sam napisao i ovo:istekao mu rok,nije za jelo,pa ajd da ga prepariramo Mr. Green .Na svu sreću nisam smeh
Inače, ja se kod pecanja držim onog: uhvati i pusti.Pogotovu što najčešće i nemam šta da pustim Wink
A što se samog prepariranja tiče,kao i svega ostalog,mislim da svako može da radi što hoće,ako to drugom nekom ne smeta i ne ugrožava ga.Dakle ne sviđa mi se to i ne radim to,ali ne padam u nesvest ako to neko drugi hoće i voli.
Pozdrav


Poslednji izmenio Flojd dana Uto Dec 22, 2015 6:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Sre Dec 23, 2015 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trazim danas neku glupos popnem se na stolicu da pogledam na ormanu i nadjem uspomenu sa mora iz 2002-03 Embarassed


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zašto se riba razboli? LouzaWeah Bolest 3 Pon Apr 26, 2021 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ime riba ? Trifke98 Afrički ciklidi 1 Čet Apr 08, 2021 10:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License