Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Maksimalna debljina inertne podloge iznad zemlje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ciskela
Akvarista

Registrovan: 29 Okt 2013

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobri ljudi, potreban mi je savet oko ovoga iz naslova, voleo bih da mi debljina podloge bude oko 12-13 cm, da li zemlja da bude skroz na dnu ili nešto tipa podloga pa zemlja, pa ostatak podloge?
Biljke koje će biti posađene će biti niskorastuće, kapiram sa malim korenovim sistemom, bojim se da neće ni stići do zemlje...

Srdačan pozdrav i hvala na odgovoru,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 3:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista

Registrovan: 13 Nov 2013

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neki prvo stavljaju glinu pa hranljive podlogu al to ne znači da preko zemlje treba staviti 5-6cm šljunka.
HORUS
Koristan akvarista

Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda prvo staviš sloj peska, pa hranljivu, pa ponovo pesak. Neka debljina gornjeg sloja peska bude oko 3cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista

Registrovan: 29 Okt 2013

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sam i ja mislio, nego reko da vidim kako su to drugi resavalil
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Velicina podloge ? Trifke98 Podloga 9 Ned Sep 24, 2017 8:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko jd neophodna zemlja ispod podl... ludidzora Podloga 5 Sub Mar 18, 2017 6:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac podloge viola Uradi Sam (DIY) 8 Pet Mar 10, 2017 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Debljina stakla za akvarijum GEMBA Ostala oprema 1 Sre Nov 02, 2016 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako i koliko podloge? stojkess Početak u akvaristici 8 Sub Okt 08, 2016 5:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker