Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jako bučna Tetratec APS 300 vazdušna pumpa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
grofstevan
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2014
Poruke: 46
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prijatelji, pomoć!!! Rešio da za novu godinu častim sebe i svoju dušu "bešumnom" Tetratec APS 300 vazdušnom pumpom. Odvojio 3000 za pumpu i poštarinu, sav radostan kad se pojavio kurir iz postekspresa otvaram kutiju, postavljam pumpu i doživljavam nervni slom. Bruji jače nego dve kineske zajedno kad ih pustim. Ima li neko ovu pumpu i iskustva sa njom? Nisam kupio u nekoj šlj radnji, naručio sam iz Akvarijum centra sa kojima imam pozitivna iskustva već i ne verujem da je neispravna poslata.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 3:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefan996
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2015
Poruke: 20
Lokacija: Beograd, Vračar

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S obzirom da je još pod garancijom ne diraj ništa nego pošalji nazad i traži ispravnu tj manje glasnu pumpu.
Uzroci mogu biti razni od nemarnog transporta paketa do fabričke greške. Da bi trenutno smanjio buku pumpe možeš da: staviš pumpu na neku krpu ili sunđer, obmotas pumpu krpom (ovo će da skrati životni vek i da greje vodu) , unutar pumpe postoji jedna membrana i ona se možda oštetila i treba da se zameni itd.

Summa sumarum reklamiraj pumpu i traži nadoknadu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
grofstevan
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2014
Poruke: 46
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to će i morati da se desi, mada ne mogu da verujem, ljudi sa Akvarijum centrom generalno imaju dobra iskustva, možda najbolja radnja što se operme tiče, e sad da li sam ja baš takve sreće...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj nista cackati i vrati je , imas garanciju .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Loco-Serbia
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 129
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

al druze "besumna:" nigde ne pise ,pise samo tiha u radu ja sam sve probao i nema nigde besumne pumpe do neke normalne cene tj bar ja tako mislim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
grofstevan
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2014
Poruke: 46
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druže, ja sam reč bešumna stavio pod navodnike, dakle sarkazam. Naravno da teško može biti bešumno, nisam ni očekivao da se ništa ne čuje, ali pojam izuzetno tih rad se ne može povezati sa zvukom koji ispušta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefan996
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2015
Poruke: 20
Lokacija: Beograd, Vračar

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2015 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda je pumpa tiha za gluve osobe Smile!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potapajuca pumpa Mister_Tetris Filteri i pumpe 1 Ned Avg 08, 2021 10:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jako dosadan ich damirski Bolest 2 Čet Maj 13, 2021 10:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License