Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest japanki - kako zaustaviti Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemanja, nemam drugih riba u tom akvarijumu, samo jednog sijamca - ali ne mogu da spustim temperaturu ispod 20 jer je akvarijum u dnevnoj sobi (a mi lozimo sve u 16 Smile ).

Zenku sam odvojila, istraumirana je skroz, bas, bas ocupana, nije vise zlatna, ima velike crne fleke po sebi i delovima peraja koji su joj ostali, sakriva se i u malom akvarijumu. Dodacu joj Voogle i FFM u vodu. Nadam se da ce preziveti.

Drugu zenku ne proganjaju tako za sada, a poucena ovim iskustvom, onog momenta kad pocnu da je maltretiraju premestam je. Posto ih necu mrestiti, ostce bez devojaka (ionako sam planirala da smanjim broj kad budu porasle na 3-5).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 4:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License