Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potreban Nymphaea lotus red Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jan 03, 2016 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebna gore pomenuta biljka...

Image

Ponude na PP
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 03, 2016 11:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel moguce da ga niko nema?...gde ode ova akvaristika kuku majko... Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi kod RF ja sam kod njega uzeo, on ti je iz lukovice i tesko da ces naci drugde sem kod njega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja par komada, ali ne dam Smile
Meni su sad faza: lukovice, oko proleća obično krenu opet.
Imaš kod RF na stanju i sa listovima i kao lukovicu, ne vidim gde ode akvaristka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne emerzno, da ne ulazim u dalja objasnjenja zasto necu emerzno, da mi se sponzor javi pa eto meni belaja... oni na sajtu i tu biljku sto imaju to je emerzna, ja necu nista emerzno Smile

Ako neko od akvarista ima biljku ili lukovicu da niej merzno molio bih ga da mi na pp javi cenu i da se dogovorimo oko slanja Smile

Neso daj mi je daj mi je, znas da cu je ja paziti i maziti, ima da uziva kod mene u bastici medju ostalim biljkama Razz tebi ce je pojesti ciklidi imaj duse Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a ovo gde je otisla akvaristika, to se ne salim, pre bre bilo ozbiljnijih akvarista, bilo bilja i bilja, forum kad osnovan sevali su oglasi, sevale su rubrike poklanjanja, prodaje, davanja, menjaze, sad i sto se prodaje spada na to da su to anubije, mikrozorumi, rotale, kripte, limuni i hrast i to je to...

Granica biljne akvaristike je pomerena u nazad, MBA vise niko ne posecuje, sajt je mrtav, nvi klinci, smena generacije mesto da akvaristika kod nas napreduje, spalo ne opet na zamkove, japanke itd... Takmicenja, sta je to - to se na hleb maze... cast izuzecima, jos jednom cestitke Dawidu za biotopski aq i za osvojeno 1 mesto, al ostalo... propade akvaristika, vidim i da cu ja lagano u morksu, nema vamo vise leba Smile Razz xaxa

Salim se malo, al ima i tu dosta istine u ovoj sali... lagano propada, da li sto ljudi nemaju kesa ili sta je problem, ali i medju ljutski odnosi su promenjeni, nema vise tog duha, razmena itd...cast izuzecima hvala Gansteru i ZoranuC ali takvih akvarista je sve manje i manje Smile

Bojane pomeri ovaj moj post ako mu nije vamo mesto... bas bih voleo da prodiskutujemo svi na ovu temu, zasto je biljna akvaristika toliko propala, zasto vise nema kvalitetnih zahtevnih vrsta medju akvaristima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jan 05, 2016 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Što je čudno ni ciklidi ni barbusi je ne diraju, možda što ih dobro hranim, ništa mi drugo ne pada na pamet Smile
Dao bi na poklon da imam jednu viška, ali imam dve, jednu kod ciklida i jednu kod barbusa, a obećao sestrićima da će da dobiju jednu od te dve. Samo da nađem svetlo i da namontiram akvarijum.

Kako emerzno? Meni stigle sa toliko listova da je to bilo strašno i održali se dosta dugo:
Image

Mogao bi da lukovicu startujem i sam, malo ladnija voda u posebnoj posudi ili kako ide procedura ali nešto volim ovako da me iznenadi Smile

Kad već o svemu i svačemu, ima istine što kažeš Smile
Inače ja nešto nisam ukapirao najbolje ali David je bio peti i ima lotus u akvarijumu Smile
Gledaj od 24-tog minuta, pojavljuje se čovek.
https://www.youtube.com/watch?v=oonejvaZSMU
Ukratko:
https://www.youtube.com/watch?v=iSEEVrBWps0


Poslednji izmenio nesa69 dana Uto Jan 05, 2016 11:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: ispravio kucanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da u kvalifikacijama je bio 1 u evrozaiji, na sveukupnom takmicenju je bio 5...al opet ne bitno, 5 ili 1 ili 10ti, svakako je za svaku pohvalu... i to je to, vise niko ucestvovao nije, mozda sad aquamaniac bude ucestvovao i to je to, al opet to su sve stari akvaristi, poenta je da nove generacije polako ali sigurno ce sve manje i manje se baviti akvaristikom i da je sve manje i manje kvalitetnih biljaka, akvarijuma, riba itd... sve u svemu javio mi se sonepa, nabavio sam si lotus i naravno i on je stari akvarista i opet mi potvrdjena teorija da od mladih novih nada nema leba Razz salim se cika nebojsa, nemoj da mi se uvredite nove mlade nade akvaristike Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban akvarijum Cici.bgd Tražnja 1 Sub Jan 30, 2021 9:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban višak riba sputnik8 Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Dec 23, 2020 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban savjet! LaBuxna Početak u akvaristici 28 Sre Sep 16, 2020 3:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde gresim, potreban savet manastiriste Biljke 9 Ned Maj 10, 2020 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License