Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kanister filter u morskoj akvaristici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2016 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto naslov kaze, zanima me mogucnost koriscenja kanister filtera za dodatnu filtraciju morskog akvarijuma. Citao sam na tu temu, neki su apsolutno protiv jer je kanister navodno izvor nitrata, dok drugi cak preporucuju upotrebu kanistera naravno uz redovno odrzavanje filtera. Kao filter masu koriste aktivni ugalj, fosfat removere po potrebi i perlon vatu koja se menja na nekoliko dana.
Zanima me da li je neko sa naseg foruma imao prakticnog iskustva na ovu temu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2016 8:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2016 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno imam slatkovodni akvarijum od nekih 120L, nisam ha do sad predstavio na forumu, a vec sam se zapalio da predjem u morsku akvaristiku. Iscitao sam na forumu vecinu tekstova o morskoj, nesto i na stranim forumima i na yt, u principu dosta se razlikuju stavovi.
Ovo pitanje sam postavio prvenstveno zbog toga sto zelim da budem racionalan pri prelasku u morske vode, da smislim sta od opreme zadrzavam a sta cu morati da prodam, kupim itd.
U pitanju je Atman EF2 kanister.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnik u akvaristici Aleksandar193 Početak u akvaristici 22 Ned Apr 30, 2023 4:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak akvaristici Uros1999 Početak u akvaristici 0 Čet Jan 26, 2023 3:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License