Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uzgoj biljaka u plasteniku. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Jan 24, 2016 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima.
Naime , planirao sam uzgajat neke biljke u plasteniku kada stigne ljeto.Ali sve se prvoo unaprijed isplanira napravi pa onda biljke .
Eh sad jedno me zanima.Svi znamo da u plasteniku budee vrućeee nego napolju ljeti kada ugrije.
Kakooo da spriječim spaljivanje biljaka ,htio bih nešto kao kod RF kako oni to uzgajaju a ljeti nemaju problema.Naravno da nije skupo , ne bih ja to nešto puno metar sa metar samo čisto da se zezam .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 24, 2016 8:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 24, 2016 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi iznad plastenika mrežu za senčenje,ili ceo plastenik u šaren hlad.
pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2016 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo naprijed! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Jan 26, 2016 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledat ću u ljeto u kojem predjelu rasadnika ima najmanje sunca , a najviše hladovine pa da mogu tu postavit štagod.
hvala svima Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mix biljaka—crveno dominantno :) manastiriste Ponuda 2 Pet Mar 19, 2021 1:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License