Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj kozicnjak 23L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2016 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupika je stigla kao punoglavac, sad je ispod 1cm, imam utisak da je jos uvek bezopasna za kozice, cim jos malo poraste bice ili vracena originalnom vlasniku @Twister, ili ce biti poklonjena.
Ovim putem zelim da se zahvalim clanu Twister sto me je snabdeo kozicama, mahovinom i jos nekim gratis biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2016 3:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Feb 03, 2016 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Trudnjača Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Feb 03, 2016 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Feb 03, 2016 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@simici789, svetlo je prilicno slabasno sa svoja 4w, taj spektsr je cini mi se vise za morsku akvariatiku. Ali zadovoljan sam kako se biljke ponasaju. Mahovina raste kao blesava, anubije i microsorum se ne bune, nomaphila je promenila boju iz jarko zelene u tamnije zelenu sa crvenkastum nijansama, ali joj izibijaju brojni novi izdanci. Eleocharis je inicijalno po sadjenju dosta propao, rano sam posadio biljke tokom cikliranja pa ga je braon alga skoro skroz unistila. Nisam hteo da ga cupam, i ovo sto se sad vidi su sve novi izdanci, nikli bukvalno iz korena koji je jedini ostao ziv na tom eleocharisu. To mi je najzahtevnija biljka u akvarijumu trenutno, a cak i ona se dobro drzi pod ovim svetlom, za koje sam mislio da ce mi biti samo privremeno resenje, ali da ga ne ureknem - za sad sam zadovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Feb 03, 2016 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Ovo je izgled eleocharisa iz tog perioda, slikano pocetkom januara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kozicnjak - 25l Vladimir95 Početak u akvaristici 1 Sre Mar 06, 2019 9:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kozicnjak - 25l Vladimir95 Početak u akvaristici 44 Sre Mar 06, 2019 3:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low tech biljni kozicnjak 50l peconis Akvarijumi 36 Ned Dec 16, 2018 1:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Buduci kozicnjak garda011 Akvarijumi 11 Sre Nov 23, 2016 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo kozicnjak 25l aldyn Akvarijumi 1 Pon Maj 30, 2016 1:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License