Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 osmokot Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Glavash
Akvarista



Registrovan: 26 Jan 2014
Poruke: 106
Lokacija: Zemun polje

PorukaPoslao: Sub Jan 30, 2016 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prilikom premestanja biljki u akvarijumu izasao mi je osmokot godinu dana star na povrsinu peska.
Dosta sam pokupio dok sam menjao vodu,al evo vidim da sam dosta i preskocio.
Pitanje je,jel smeta to ribicama,da pokupim ostatak da ih ne potrujem ili?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 30, 2016 6:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sub Jan 30, 2016 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene stoje vec dosta dugo na pesku,izasli,nisam primetio da im skodi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Sub Jan 30, 2016 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iz mog iskustva ne moras nista da diras jer osmocot nije stetan za ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Glavash
Akvarista



Registrovan: 26 Jan 2014
Poruke: 106
Lokacija: Zemun polje

PorukaPoslao: Sub Jan 30, 2016 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djape
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesantno je to da se osmokot rastopi za 30 dana komplet u vodi.. sve sem opne naravno tako da nemas brige... po meni je osmokot dobar samo pri formiranju(Cikliranju) akvarijuma za prvi udar da bilje ima hranjivih materija...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Osmokot Bojan Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Feb 23, 2017 5:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Orhideja i osmokot Sone_bg Razno 4 Pet Okt 21, 2016 8:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osmokot NS Bojan Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 20, 2015 9:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osmokot manastiriste Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Apr 25, 2015 8:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranljiva podloga HTP-10 i Osmokot JocaPA Podloga 1 Čet Jul 17, 2014 5:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License