Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 3D pozadina farbanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vulex
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Feb 2016
Poruke: 8
Lokacija: Stara Pazova

PorukaPoslao: Pon Feb 01, 2016 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo da se izvinem adminima i ostalim clanovima ako sam zalutao sa post-om. Naime u stiroporu sam napravio 3d pozadinu koja bi isla u akvarijum sve sam uradio kako treba ali na red je doslo farbanje. Odem u farbaru trazim akrilnu boju na bazi vode on pocne da mi nudi za drvo za metal za ovo ono i na kraju nisam ni uzeo. Tako da ako moze neko da se javi i da napise konkretno taj i taj proizvodjac namena za to. Bio bih veoma zahvalan.. Laughing Laughing Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 01, 2016 7:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pon Feb 01, 2016 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

treba ti akrilna boja za beton
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vulex
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Feb 2016
Poruke: 8
Lokacija: Stara Pazova

PorukaPoslao: Pon Feb 01, 2016 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E to rode. Pozz i hvala puno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crna pozadina za aq manastiriste Uradi Sam (DIY) 7 Sre Okt 03, 2018 6:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pozadina - zadnje staklo na morskom ticma Morska Akvaristika 3 Pon Mar 12, 2018 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ugradnja BackToNature 3d pozadina u a... AkvarijumCentar Akvarijum Centar 0 Ned Maj 22, 2016 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 3d pozadina letnjikovac Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 21, 2016 2:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Treba mi pozadina PlovakK Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 08, 2016 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License