Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poruka koja vas je dobro nasmejala.... :-) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Mar 12, 2015 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac:
Šta prvo pogledaš kad prođe zgodna devojka ?
Pogledam da li me gleda žena


Poslednji izmenio sumi dana Čet Mar 12, 2015 1:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 12, 2015 1:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Čet Mar 12, 2015 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahahaha Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2015 4:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citiracu sam sebe sa nase fb grupe Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2015 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha, ce izadjem na televizor? Laughing
Srecom, pretek'o sam! Umal se ne udavih! smeh
Srecom po Bojana....


Image

...i ja sam se uplasio, pa sam zavestao sve svoje ribe i macke nasem administratoru, pa nek se on svadja s'njima! smeh ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Apr 03, 2015 8:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kaktus ::
Da li ce nesto skoditi mojim ribicama ako sam im kao ukras stavila skolke koje sam nasao na moru ???



Bez uvrede, ali ova/j je pobednik/ca Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Pet Apr 03, 2015 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovu kombinaciju ribica u jednom aq ja sam video ovako: Lav, tigar, pas, macka, kanarinac i ribice!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo


slika skinuta sa neta!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci klip koji je covek snimio posle 4 meseca akvaristike, jos uvek kule i mostici i sarene pozadine:
http://www.akvarijum.org/forum.....tml#208877
https://www.youtube.com/watch?v=yxvwTDUFf9w

1 koridoras na 100litra?! Perlen vata Smile Zivotarke Smile
Ultravioletna neonka za osvetljavanje akvarijuma??? neznam bas... i ja imam akvarijum 5 meseci i ja imam puno iskustva u tome Smile
Inace drvo koje kupis u radnji sigurno, gazga ga sigurno nije stavljao u lonac i kuvao Smile tako da nije pripremljeno moras sam da ga iskuvavas. I inace drvo nije PH Test, kazes ima dosta Ph testova da se rade ali ja nemam postrebe jer ja imam DRVO Smile
Aktivni ugalj vam inace sluzi da ubije SVE Smile hahaha, sve korisne i nekorisne bakterije.
A za biljke vam je bitna ultravioletna svetlo, one od toga fantasticno napreduju Smile a mikro i makro je covek ubacivao ali je prestao jer mu previse napreduju biljke , pogotovu u saksijama sa kamenom vunom Smile pa onda mora da ih sisa, a one jadne se posusile u saksijama...
A inace najbolja je hauba, od kartona Smile preko neonki, posto karton jako reflektuje svetlo Smile


Poslednji izmenio Fricky`88 dana Sub Apr 18, 2015 1:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2015 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobri moj "corvus" za japanke koje su mrecnule u kugli :
"Umrle su zato sto ni ti nebi dugo zive u ku kugli od 1 metar kubni ,to sto ste videli u crtacima da zlatbna moze da bude u kugli , e pa otkricu vam surovu tajnu
crtaci su fikcija namenjeni su za decu ,
deda mraz je izmisljen
petar pan isto
da da pepeljuga nepostoji kao ni patuljci dobro oko patuljaka cu se ograditi je postoje oboljenja koja izizazivaju jedan vid bolesti koji se cesto laicki naziva patuljasti rast itd
tako je zakljucujes da zlatna ribicia nemoze da zivi u kugli ,
e sad moj savet je da je poklonis ili joj kupis normalan akvarijum a tu kuglu daj za zimnicu ili tako nesto "
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Uto Dec 29, 2015 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zahebana situacija...Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2016 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kolega prodaje dve ribice....kao i uvek problem je pol Laughing

Citat:
Za jednog mislim da je muzjak za drugog nisam siguran.

Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2016 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oglas :menjam ancistrusa za kanister filter atman ef4
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2016 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Embarassed i tata bi sine haha haha haha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2016 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prodajem akvarijum100l 60 e samo sto su mu napukle dve strane inace je ok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2016 3:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ne znam dal da se smejem il plačem na ovo:


Link


a vrhunac svega je: "you all right, my damsel fish died. i didn't know i need to separate them with salt water. " greska


Poslednji izmenio Bojan dana Sre Feb 10, 2016 5:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2016 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Atman AT301,pumpa za akvarijum (Korišćeno)
Cena: 15,00 €

Pazi polovnu prodaje za cenu 3 nove at301 Smile

Ili lik sa foruma kome sam prodao Horusov panj za 700 din i plus ja castio vozaca autobusa sa 200 din da mu ispostavi sada to prodaje isto na KP

veliki panj (Kao novo - nekorišćeno)

Cena: 30,00 €
panj razgranat veliki za ljude koji imaju vece akvarijume jako lep. moguca i poneka zamena na primer nesto vezano za akvaristiku. neka motorna glava jaceg protoka ili nesto drugo ponudite sta imate pa da se dogovaramo


Ne znam da li mi je smesno ili zalosno koliko su ljudi bezobzirni i pecaju naivne...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License