Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sera Artemia-mix Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2016 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me da li neko ima iskustvo sa ovom artemiom? I jel dobra za mladj zebrice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2016 10:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milos987
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2012
Poruke: 101
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2016 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta da ti kazem, da si koristio "pretragu" nasao bi temu sa identicnim naslovom...
http://www.akvarijum.org/forum.....t7586.html

A i za ishranu mladji zebrica, mogao si da se potrudis malo...
http://www.akvarijum.org/forum.....-t218.html

I da moj post ne bude totalni promasaj, dodacu i to da sam koristio doticnu hranu
i zadovoljan sam procentom izlezene artemije (preko 80%).

pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2016 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Artemija je dobra za ishranu mladji, ali serina nija. Govorim ti iz licnog iskustva i par ljudi iz moje okoline koji su probali njihovu artemiju da izlegnu. Nijednom nije poslo za rukom. Vidi od nekog da kupis sa foruma a do tad hrani mladj sera diskusom i listicima izmrvljenim u prah. Ja sam tako odhranio svoj prvi mrest zebrica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2016 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima. Procitao sam tu temu koja je dosta stara pa sam hteo da cujem i neka nova iskustva. A i koliko vidim i sada kao i tada misljenja su dosta razlicita tako da nisam siguran sta da radim sa ovom hranom. Ipak mislim da cu na kraju probati pa ako ne uspem da je izlegnem tu je uvek staro dobro zumance Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2016 10:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tealkjaffa ::
Artemija je dobra za ishranu mladji, ali serina nija. Govorim ti iz licnog iskustva i par ljudi iz moje okoline koji su probali njihovu artemiju da izlegnu. Nijednom nije poslo za rukom. Vidi od nekog da kupis sa foruma a do tad hrani mladj sera diskusom i listicima izmrvljenim u prah. Ja sam tako odhranio svoj prvi mrest zebrica.

Ako me vjerujes pokusao sam par puta Rolling Eyes , ali nije mi se izlegla, tako da sam odustao Confused i mislio sam da se to samo meni desava, a u upustvu to izgleda tako jednostovano. Napominjem da se radi o Serra artemtiji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2016 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To me najvise i plasi i zbunjuje sto svako ima drugacije misljenje i iskustvo. Tako dok ne probam na svojoj kozi necu znati dal ce se izleci ili ne. Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2016 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uspeva ljudima, ali opet kazem , ja sam probao i par ljudi koje znam i nisu uspeli. Kupljene su u razlicitim prodavnicama u razlicitim periodima i nikom nije poslo za rukom.
Probaj sa Dajana Microbaby hranom. mada mozes i ti da isitnis hranu
P.S. Mislio sam na tetra discus hranu samlevenu u prahu. Sera diskus mi je nekako losija hrana, ribice je ne vole toliko.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milos987
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2012
Poruke: 101
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima tu nekoliko faktora koji uticu na to da li ce se artemija izleci i u kojoj meri.
Na primer, niska ili previsoka temperatura, koriscenje hlorisane vode... A mozda
je artemia drzana u radnji pod neadekvatnim uslovima, ko zna.

E sad, ne mogu reci da je gore pomenuta renomirana firma bezgresna.
Ipak je to masovna proizvodnja.

Jedni se hvale, drugi zale a tebi Shika ostaje samo da odvojis cca 150 RSD
i ispostujes pravila pripreme pa da podelis svoje iskustvo sa nama.

Srecno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Costapur/Baktopur Alexa777 Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Okt 09, 2018 10:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Aquatan denza025 Hemija 16 Pet Jun 01, 2018 10:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax mboban Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 21, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax Bio Active Proffesional PAN Filteri i pumpe 4 Pon Okt 23, 2017 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License