Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Priprema cokota ili korena vinove loze Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E veselo, sto bi se reklo, sad si me upuco u mozak Very Happy a taman sam izabrao kamenje, nista provericu, s obzirom da cu drzati ramireze i da mi treba meksa voda, a jel mogu to da proverim i sa sircetom, kad vec imam ovaj kuhinjski ili bas mora solna kiselina?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 1:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Icecool
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jan 2017
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2017 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nekih 15tak dana sam nasao izvaljeno drvo na Drini. Celo drvo je bilo pod vodom, tako da sem suvog panja, postojao je i zivi deo drveta od nekoliko tanjih grana. Ja sam isekao panj na dimenzije koje su meni bile potrebne, ocistio blato, ogulio koru i potopio ga u vodu. Panj je odmah potonuo i prvi dan voda je bila smedje boje, a posle je bojio vodu u blago zuto. Prvih 10 dana sam menjao vodu svaki dan, medjutim kada sam pustio 3 dana da stoji u vodi, ove "zive" grane kao da su postale sluzave na dodir i sama voda je postala mutnija. Znaci ne obojena, nego mutna i drvo je dobilo nekakav miris slican mirisu jabuke. Zbog velicine panja od kuvanja nema nista, pa sam u dilemi da li ubaciti panj u akvarijum i sa njim nekoliko ancistrusa da srede na panju sta se jos ima srediti, a usput da ispratim hoce li biti kakvih negativnih efekata po ribe. I da naglasim nemam pojma koje je drvo u pitanju jer sam duduk sam po pitanju toga. Smile

Ovo je taj panj.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cokot vinove loze nikouro Ponuda 0 Čet Sep 17, 2020 8:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panjevi vinove loze ljubee Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Apr 02, 2020 6:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Priprema veće grane za akvarijum Slepi_Putnik Početak u akvaristici 3 Čet Jan 23, 2020 11:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Priprema za predstojece praznike Lenji Lisac Razno 6 Ned Apr 15, 2018 10:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Baiyun Shan - azijski biotop - priprema Lenji Lisac Akvarijumi 5 Uto Sep 26, 2017 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License