Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sobno bilje u ulozi Fitofiltera za nase akvarijume Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam nitrate jos merio tj. nemam sad tester za njih ali neka se sve stabilizuje pa cu da izmerim i objavim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 7:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super, posto hocu i ja da izmerim da vidim koliko je efikasno ovo cudo bez zamena vode. Znam da i dalje mora da se menja, ali cisto da vidim koliko je siguran oslonac za putovanja i koliko moze jaceg hranjenja da izdrzi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaraziste me Spatofilum da nabavim Smile
Za brzo resavanje nitrata, preporucujem Monstera deliciosa (Bar sto vidim po algama kako su pocele da nestaju)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta je sa nama koji nemamo alge? Very Happy
btw ta biljka ne moze da stane kod mene u sobu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2016 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opet me ovaj Noik navlaci na tanak led. Polako i ulazicu na terasu sa macetom. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2016 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vi dajte pare na testove Very Happy
E, a taman bi lepo legla jos jedna zardinjera na drugi kraj akvarijuma Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2016 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja treba da diskutujem sa tobom. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2016 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha Smile
Monstera deliciosa ili kako je zovu Filadendron...neko i Feradon Very Happy
Image
Korenje koje pusta u vodu. Dovoljno je da se jedna zila ubaci i da napravi ovo cudo.
Image
Izvinjavam se na prljavom staklu i razbacanoj opremi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 19, 2016 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti si gori "trovac" od mene, pocinjem da smisljam gde da je turim. Smile
Inace, do juce kad sam davio jednog veoma iskusnog Diskusara o ovom nacinu filtracije, zamalo da prodjem kao onaj komsija "bogomoljac" iz filma "Falsifikator". Smile
E sinoc kad smo se videli i pricamo o jednom akvarijumu gde su mu uzasno krenule alge i cijano bakterija, ja opet cacnem tj. pitam ga sto je tvrdoglav i sto ne proba da u jedan cosak ubaci samo koren a biljku neka krije iza ako mu se to bas ne svidja toliko. Pogledao me je zamisljeno i taman kad sam pomislio da ce biti odgovor "Sacekaj me momenat, sad cu' dodjem", kaze on, aj posalji u poruci kako se zove ta puzavica. Smile

p.s. Izvinjavas se za musavo staklo i kojekakvu opremu. A sto mi udaras ceznju sa tom ribom iza Skalara, to ti necu oprostiti. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Pet Feb 19, 2016 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prodiskutovao sam i ja sa pomenutim diskusarom, ispostavilo se da vec ima kuci odgovarajucu biljku Very Happy
P.S. Nije to ta sto tebi treba Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 19, 2016 1:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahah.... znaci proveravao me, sta reci nego "gotov je". Smile

p.s. Pa to sam i "kazo", mene je samo podsetila na "ono". Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2016 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo je price o tome da li je puzavica otrovna, i odgovor je ne Very Happy Kornjaca je iscupala i pojela celu. Nista joj se nije desilo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 02, 2016 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Videla, slikala, oduševila se!

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sub Apr 02, 2016 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta je to? gde je to? Very Happy jel ima cela slika?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Apr 02, 2016 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam to poceo skoro da pravim..Rusi to zovu 'FitoFilter'....na mnogim svetskim forumima jako podrzana opcija za kvalitet vode,a i dodatni ukras u gajbi:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka police za akvarijume io Ponuda 0 Sre Dec 22, 2021 3:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamen za morske akvarijume No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 28, 2020 7:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne kozice, ribice, puzevi, panj... LittleForest Arhiva Malih Oglasa 5 Čet Mar 26, 2020 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nezahtevno bilje !! Trifke98 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 03, 2019 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License