Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pomoc oko amazonaca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
goran984
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav. imama akvarij od 250 l. u njemu sam imao 15 puzeva amazonaca koji su u mene bili 6-7 mjeseci. u zadnjih mjesec-dva svi su uginuli. parametri vode su ok. a poceo sam dodavati gnjojivo za bilje. e sad znali itko razlog. hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 11:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 1:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta si sipao i u kojoj količini.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
goran984
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 8:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Serene Sky ::
Šta si sipao i u kojoj količini.
easy life profito 20ml tijedno i fero tab jbl

2-3 tabletice svako desetak dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo si preterao sa dodavanjem gvožđa. Profito ima već u sebi Fe2+. Doza se krece od 1/3 pa se polako povećava na maksimalnu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
goran984
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto preporucujete da radim ubuduce. posto bih zelio opet kupiti amazonce jer mi stvarno preljepo izgledaju u akvariju. i hvala na odgovoru i savijetu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smanji malo količinu tableta koje ubacuješ. Možeš da sipas oko 60% doze 2x nedeljno.

Ne mora da znači da su pužici umrli zbog gnojiva možda je došlo do mini ciklusa pa su u roku od tih nekoliko dana oni zakačili neku bakteriju i umrli.

Isto puževi su jako osetljivi na bakar pa treba izbegavati vodu koja ima kontak sa njim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
goran984
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na odgovoru i savijetu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sobzirom da tema nema veze sa necim iz delatnosti Uradi sam ista je prebacena u delu Ostali stanovnici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License