Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolest,da li previše jede, ili skotna neonka?? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anis01
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 3:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prije 2 dana sam dobio 6 neonki, 5 guppya, 3 zebrice i 1 muljara.Vidim da sve neonke imaju isti stomak izuzev jedne(ta jedna ima dosta veći stomak), pa sad je li to znak da je skotna, bolesna??Sliku bi postavio, ali ne znam kako posto sam novi na forumu pozz!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 3:51 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t1479.html
http://www.akvarijum.org/forum.....-t815.html

Zaboravih, ovo je još važnije ako je potrebna pomoć:
http://www.akvarijum.org/forum.....19758.html


Poslednji izmenio nesa69 dana Ned Feb 28, 2016 12:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anis01
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 3

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Googlao sam i googlao, pitao sam i za pomoć u grupi,na,kraju smo ustanovili, da je crijevni parazit bolest(da je bolesna).Kako se bolest ne bi prenijela na ostale ribe odlučeno je da ribu pustim kroz WC solju.Hvala na pomoći,a akvarij ima 50l,pijesak(ne znam koji),cikliran ima 20-ak dana.Imam 3 biljke u akvariju(sve 3 su nezahtjevni tipovi).Jos samo da upitam ako tko ima za poklonit neki panj(ako ga ne koristi u svom akvariju).Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anis01
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 3

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinjavam se na ovakvom pisanju, na mobitelu pišem često pa on sam postavlja nekad zarez i hvala na pomoći za slike.Iz Bugojna dolazim(BiH).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License