Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nabavka rasvete Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dexa
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 43
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 29, 2016 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li se negde u Srbiji ili neko moze da nabavi neku od kvalitetnijih rasveta Ati ili Giesemann kontakt ili neke smernice ovde ili na pp, imam varijantu da mi to stigne iz nemacke ali moram cimati 100 ljudi pa ako ima neka varijanta u Srbiji mnogo bi mi bilo lakse,mhvala unapred...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 29, 2016 8:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje rasvete od Led cipova 3w Ikebana Oprema u morskoj akvaristici 26 Sub Avg 13, 2022 7:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plad LED rasvete BlackGod Rasveta 12 Čet Okt 07, 2021 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedoumica oko rasvete 50 lit. duta Početak u akvaristici 2 Sub Maj 08, 2021 9:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko rasvete AleksandaT90 Rasveta 2 Pon Jan 25, 2021 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License