Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anboy fotkice Boraca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2015 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitke!!!
E, bas ce biti svega. Jedva cekam da vidim kako ce ispasti Smile. Unapred ti zavidim kad krenes da ih razdvajas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2015 3:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2015 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta ti je DT?
Delta tail ili double tail?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2015 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislio sam delta jer sam vecinom sa njima ukrstao VT zenke. Citao sam da dobra linija delte moze na natednu generaciju da ostavi razne potomke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2015 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

simici789 ::
Cestitke!!!
E, bas ce biti svega. Jedva cekam da vidim kako ce ispasti Smile. Unapred ti zavidim kad krenes da ih razdvajas.


Hvala Wink

Pokusacu da izvucem maksimum od ovoga. Ispraticu uvoz boraca pa cu pokupiti najzanimljivoje primerke iz veleprodaje za daljr mrestove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2016 8:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj mladi delta muzjak a imam ih 3 komada Smile Trenutno sam baziran na peraja a posle cu se igraiti sa bojom. Prvo moram da napravim kvalitetnu liniju delta zenki jer ih nema u Srbiji.

Image

Uspeo sam da dupli rep pk zenku ukrstim sa plavim delta muzjakom, ocekujem svasta od tog mresta Very Happy

A pored toga oni predhodni mrestovi o kojima sam pisao su zivi i zdravi i lepo rastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2016 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavljeni na mrest, nadam se da ce biti nezan prema njoj. Jako su identicne bije sto mi se svidja Smile


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od ovih dvoje nista, morao sam da zamenim muzjaka drugi plavim. Vidim da se odvija predigra onako kako treba pa se iskreno nadam da ce biti i mresta.

Taj trenutno plavi muzjak koji je u igri je vec odradio mrest sa duplorepm zenkom i ima preko 50 malaca. Neki su vec plavi Smile

Ovaj muzjak je u pitanju

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::


Slika najveceg VT mladog mouzjaka, on je vec dobio u perajima. Pogledaj ovu drugu ribicu pored tog VT muzjaka, trebala bi da nosi gene delte sto se i vidi po njenom ledjnom peraju.

Image


Evo slike tog muzjaka ali ocigledno nije VT nego je povukao na deltu Laughing Mogu vam reci da sa oko 5 meseci vec ima dva uspesna mresta iza sebe Wink

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 29, 2016 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast! Ja sam poceo da ih mrestim! bice fotki ovih dana samo da provalim kako se stavljaju na ovom forumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Feb 29, 2016 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Vojo. Otvori svoju temu pa nam predstavi svoje ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 29, 2016 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakve su zenke iz ovih mrestova ? Moram priznati, mene vise zanimaju boje koje si dobio Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Mar 01, 2016 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pomalo se gubim u mrestovima jer ih je jako puno a prostora kao uvek malo Very Happy pa sam primoran da nesto i spojim.

Malci su od istog zutog muzjaka ali mrescen je sa dve razlicite zenke, belo/plavom i crvenom zenkom. Vecina je klasika ali naravno pojedine ribice imaju pun potencial da budu predivne! Ta dva mresta imaju preko 600 ribica tako da sam ih razdvoio u tri akvarijuma po velicinama, naravno i pored razdvajanja, obilne ishrane ima onih koji su zaostali u rastu.

Slika tate.

Image

Slika malaca

Image

Nemam sveto iznad ovog akvarijuma pa je slika losa.

Image

Ovo je mladi muzjak od zutog muzjaka i tamno crvene zenke
Prva slika je gde je bio u zajednickom akvarijumu a druga je kad sam ga izdvoio. Drasticna je razlika Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2016 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slika jos dve ribice koje mi se bas svidjaju.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JOLEX




Registrovan: 05 Nov 2015
Poruke: 1

PorukaPoslao: Ned Mar 06, 2016 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari bio bih vam prezahvalan kada bi mi neko malo detaljnije objasnio kako da ostvarim uspesan mrest borca. Moj muzijak konstantno napada zenke i ubija ih... odvojeni su u akvarijumu od 20l i kad god pustim zenku kod njega on je napada... moze odgovor u private.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A meni treba savet kako malce da odrzim veliki broj mi ugine jedva 3 spasem od jednog mresta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Uginuće boraca Vecha Bolest 4 Pon Okt 07, 2019 8:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zenke boraca Voja85 Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Dec 28, 2017 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike beba boraca (Betta Splendens) srdjann Razmnožavanje 1 Pon Feb 08, 2016 1:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mladj boraca uginuce Voja85 Bolest 32 Pet Mar 13, 2015 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena boraca ns Sergej Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Feb 19, 2015 10:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License