Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 poor guppy Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

(endler)okotila mi se jedna gupika na koju sam skroz zaboravio, 1 na dan je nahranim i jutros pogledam ono ona skroz suva i jedva pliva ja pogledam kad ona se okotila i ja brzo nasolim tonu hrane i one nista ne pojedu i sve padne i sad mise zamuti voda a sto je najgore sve to u malom akv. malce nisam izvadio jer ovi endleri nejedu male ribice. zanimljivo je da endler zenke okote manje ali vece malce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 8:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato se preporucuje raznovrsna i jaca hrana pre mresta, da bi riba bila jaka i posle kocenja ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma znam ja to ali ove mi nisu ribe iz prvog plana a tako da je taj mrest bio neplaniran
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 1:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne vidim zasto tolika stednja na hrani za ribice, bez obzira na to da li ih spremam na mrest ili ne, sve ribe dobro hranim, cak i mnogo vise puta nego sto bi trebalo ali u manjim kolicinama, da sto manje padne na dno. ni malo mi se ne svidja ta tehnika da se hrani jednom dnevno i da se odjednom ubaci kilo hrane. aj ti nemoj da jedes nista ceo dan, i onda neka ti bace celo prase na sto, nije ni malo zdravo a ni fer, slozices se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da tu si upravu ali ja te endlere hranim 1 na dan a ostale stalno jer endleri nikad nista ne pojedu (vrlo malo jedu)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si ih uzeo iz onog izvora, potoka, sta vec, verovatno su navikli na zivu hranu pa im je ovo cudno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vrlo moguce ali bitno je da nejedu malce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License