Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grejac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2016 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li 1 x 300w ili 2 x 150w, nije ista marka u pitanju, cena je cak povoljnija za 2x150w, moj akvarijum, tu ima slike i jedddnog i drugog http://www.akvarijum.org/forum.....23054.html
I slike kutije od grejaca, trenutno i 1 od 150w uspe da zagreje, ali sta ce biti kad dodje zima, i nocu kad padne temperatura..

Image
150w
Image
300w
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2016 4:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Darkotix
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2016
Poruke: 33
Lokacija: Arandjelovac, Srbija

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2016 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za tu litrazu svakako je potreban jaci grejac, e sad jedan jaci ili dva slabija.
I jedno i drigo ima prednosti i mane.
Dva slabija, jedan sa jedne , drugi sa druge strane akvarijuma, bi mozda lakse i brze zagrejala vodu,ali zauzimaju duplo vise mesta u akvarijumu, vise kablova itd.
Ja sam za jedan od 300w, bas zbog prostora i kablova.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2016 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mark ja ti rekoh vec u onoj temi da imam 2 grejaca, ali samo da dodam da skoro nikada ne rade zajedno vec samo jedan taj sa leve strane i ako su od iste firme i iste jacine dakle 100% isti, pokusavao da ih uskladim i digao ruke, uzmi 1 jaci i uzivaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Doksas postavio sam temu ranije, ali niko nije komentarisao.. Dvoumim se iz tog razloga sto je veci grejac ogroman i mora biti u akvarijumu iza biljaka negde dobro sakriven, dok 2 , mogu da smestim u talozniku ima mesta za jedan i drugi, a moze i jeddan u talozniku a drugi u deo gde dolazi voda iz filtera.. Inace Akvarijum je u Dnevnom boravku tako da je tu zimi toplije leti hladnije, jedino nocu je losa izolacija i padne temperatura, zivim u kuci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam oba strpao u filtere pozadi, eto ako ti muka da gledas i krijes taj veliki u aq uzmi 2 manja i gotovo, ni u jednom slucaju neces pogresiti.
mada, sad pogledah tvoj aq, on je negde oko 250 litara bruto, s tim sto rece da imas unutrasnji filter, pa odbi njegovu zapreminu pa zapreminu podloge pa gore kod haube...nemas ti tu ni 200 litara tako da uzmi 1 grejac od 200w i trpaj gde ti volja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to ovo je bruto, ali ima tu oko 30-40 l peska zapremine, videcu sutra, ili 1 od 200w, ili 2 od 150, od viska glava ne boli, a 1 je uvek tu u rezervi Smile
Hvala Doksas Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejac Trixie 25w menjam za grejac od... kikii77 Tražnja 2 Uto Nov 17, 2020 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Polovan grejac Stasheetza Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 31, 2017 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali grejac Turtle Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 16, 2017 1:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac za 175l? ludidzora Grejanje i hladjenje 3 Sub Mar 11, 2017 1:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac 300W reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 21, 2016 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License