Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tetra (wafer-mix, min, goldfish? namena? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobili u petshopu tetra proizvode sa slike, ali bez upustva, zanima me jel neko koristio pomenute proizvode, kakva su iskustva i koja je njihova namena?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 9:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

igla
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Mar 2014
Poruke: 108
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hrana za ribe Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel za ove u reci ili na putu? znam da su za ribe, ali jesu li namenjene kao dodatak ishrani, osnovna ishrana, za sve ribe ili specijalno za neke..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Piše ti na više jezika koliko sam uspeo da vidim kad se zumira. Kompletna hrana, a na slikama vidiš kojim ribama je namenjena. Vrlo jednostavno, ne trebaju tu nikakva upustva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tetra Min - osnovna tetrina lisnata hrana, slicno kao sto je Vipan serina, sve ostale lisnate hrane su samo nadogradnja na nju.
Golfish - samo ime ti kaze, hrana za zlatne ribice. Naravno, zlatne ribice ce jesti sta god im das, ali ova je navodno "specijalizovana" za njih.
Wafer mix - hrana za ribe dna, ja sam je koristo umesto spiruline (koju sadrzi izmedju ostalog). U obliku je tabletica i pada na dno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci kao osnovna Very HappyD
Wafer mix, znaci moze za kozice Very Happy hvala svima, inace nije velika razlika u ceni, a verujem da je kvalitetnija od ostale sta se nudi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka tetra akvarijum Lee Početak u akvaristici 4 Pon Maj 24, 2021 8:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ember tetra potraznja popindeed Tražnja 3 Uto Nov 17, 2020 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red lizard, mramorna sekirica i ember... Slepi_Putnik Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 29, 2020 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License