Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Barena vs Pecena crvena paprika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Mar 08, 2016 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Primetio sam da je dosta teze oljustiti barenu papriku od pecene.
Koliko ce hranljiv sastojaka izgubiti paprika ako je ispecem na plotni, pa oljustim...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 08, 2016 7:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Mar 08, 2016 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

obari papriku u gurni u kesu vezi kesu posle pola sata oljusti papriku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Mar 08, 2016 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj je peci a barenjem se jako puno toga gubi jer je paprika jako vodenasta. Mozes i mlevenu slatku crvenu papriku da stavis u pravljenu hranu. Ako nemas puno ribe i ako imas Wink bolje kupi kvalitetnu brendiranu hranu i uzivaj Smile Najbolje rezultate po pitanju zdravlja ribica (ako izuzmemo zivu hranu) sam imao dok sam ih hranio sa kvalitetnom brendiranom hranom za ribice. Po meni je Tetra na prvom mestu pa deset praznih mesta pa sera, tropical, pa svi ostali....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crvena biljka potrebna chaosad Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Nov 25, 2017 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crvena mrlja na stomaku koridorasa mangaboy Bolest 0 Pet Jan 27, 2017 11:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crvena alga??? paja patak Alge 3 Čet Okt 24, 2013 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crvena boja biljaka Nelle333 Hemija 4 Pon Jul 29, 2013 9:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Crvena zebrica Nikola021 Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Okt 07, 2012 8:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License