Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 okotila se molly :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao sto rekoh okotila mi se molly ostale su smo 3 male ribice koje su oko 1cm velicine nadam se da ih nece prozderati ako nisu do sada Smile imam dve naradzaste i jednu sarenu molly bebu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 10:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo je to sto su se okotile ali drzim ti palceve da ti mladj koja ti je preostala prezivi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ne diraju ih za sada kriju se u komori za grejac ali izlaze s vremena na vreme
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super sto su se okotile ali ne mora svako da otvara novu temu, ima jedno 50 tema o kocenju zivorotki.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobro postavi temu u lock ili je obrisi slobodno,onda ostavite neko mesto gde moze svako da iznese oko akvarijuma sta hoce i gde nece biti problem koliko ima tema bilo cemu u vezi akvaristike

pozdrav overburner
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komentar sa dosta ljutnje ...hmmmm, nije bas primeran Overburner, a evo i zasto.
Mi u Timu akvarijum,org-a nismo ovde da bi kaznjavali, izigravali policajce, pravili se pametni i sveznalice, brisali teme i postove i sve ono sto vama izgleda kao ( recimo ) teranje sile. Ne, mi smo ovde da bi obezbedili da forum funkcionise i da bude pregledan kako po postovima tako i po temama a sve u prilog da kada nekom nesto zatreba ne otvara novu temu i postavlja pitanje za koje moze da nadje odgovor u barem jedno 15 otvorenih tema. Zamisli kada bi o jednom problemu a vezan za ( npr ) mrest Guppyke, imalo jedno 40 do 60 tema i svako pisao ponaosob ono sto bi moglo eventualno da se opise u nekih 2 do 4 tema, ili zamisli situaciju : Dodje tebi gost u kuci , ti ga lepo i domacinski ugostis, ponudis gostu casicu rakije a on od tebe trazi da mu svaki put promenis casicu od rakije kada mu sipas ??? Mislim da ne bi imao taj broj casica a pogotova kada bi uz tog gosta imao jos par njih ....
Na forumu postoji link Pretraga i jedna od namena te precice jeste nalazenje tema na forumu, a bas zbog tog problema koji je vezan za dupliranje tema . Takodje postoji i Pravilnik foruma koji je tu da bi Forum funkcionisao ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 12:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ako su neke teme odavno otvorene i odavno vise nema postova da li sme da se pita tamo nesto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako takva tema nije zakljucana i ako sadrzi ono sto vas interesuje, ili ako je u toj temi zapocet neki problem koji vas muci, interesuje ... nevidim razloga zasta se takva tema ne bi podigla. U svakom slucaju mislim da je puno bolje grupisati jedan problem ili iskustvo u jednoj temi nego li rastrkati problem u vise tema, tako da kada nekom nesto zatreba taj neko to i nadje i procita a ne da luta po forumu i trazi neko resenje. Takodje sam primetio da vecina ne koristi Pretragu i da vecina nezna koje sve teme ima na drugoj , trecoj ... stranici
Na jednom stranom forumu u podforumu Uradi sam , izbrojao sam jedno 34 tema koje su vezane za DIY CO2, i veruj mi da od tih 34 tema mogla je jedna jedina tema da se sastavi. Ovako svaku temu koju sam otvarao mislio sam da ima nesto novo u njoj, medjutim posle desete uvideo sam da su teme tek tako otvarane a da clanovi koji su otvarali uopste nisu koristili pretragu niti citali u ostalim temama da li je njihom problem resen i odgovor vec postoji .
Odosmo u off topic ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nekoliko dana je otvorena i ova tema o mrestu molly
http://www.akvarijum.org/forum.....t2395.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan predlog (iz off-a) - zašto ne spojite sve slične teme u jednu? Biće preglednije kasnije i živeće duže jedna tema ukoliko svi budu upućeni na nju.

Zašto ne napravite jednu opštu temu tipa: "Novi podmladak" gde bi svako mogao da se pohvali. Ili da se formira novi podforum "Podmladak" pa da se tu izdvoje vrste.

Još jednom se izvinjavam na off-u, ali malo bolja organizacija foruma bi dovela do manje nesporazuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja jedino da nespavam da bi postigo samo da spojim sve iste teme u jednu , a to bi trebali i ostali clanovi Tima da urade.
Tema Novi podmladak ne bi mogla da se otvori jer razlicite ribe imaju razlicite uslove za mrest i rast mladji. Ne bi moglo nikako spojiti nespojivo tj postove o problematici razmnozavanja ikrasica i zivorotki. Nadam se da uvidjas sta hocu da kazem ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, jer me nisi shvatio - na toj temi bi se članovi hvalili podmlatkom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro kao sto rekoh u jednom postu vec dosta dugo sam admin na jednom forumu uvezi automobila koji broji skoro 2000 clanova tako da znam kako to funkcionise i koliko tu ima posla, nisam se obratio sa ljutnjom nego sam rekao onako kako da kazem "adminskom frazom" sta bi moglo da se uradi sa temom u buducim temama,nisam ovde da bih se svadjao ili izigravao neku svadjalicu i sveznalicu jer to nisam, ovde sam da bih naucio nesto posto sam pocetnik u akvaristici i nasao odgovor u vezi nekog nastalog problema, mislim da je u pravu CTale treba da se otvori nova tema u kom cemo mi novi da se hvalimo podmlatkom u akvarijumu toliko od mene ...

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda jedan od tih clanova sam i ja Confused ko zna Confused Confused Confused . Posalji mi pp sa linkom , ako hoces ??? Nego da se vratimo problemu koji i zapravo nije problem.
Posto si admin onda i sam znas kako je to kada imas nekoliko istih tema i povrh toga svaki novajlija otvori istu temu pa i sa istim naslovom.
Sto se tice nove teme " Podmladak " nemam nista protiv da se otvori ali mislim da ce posle par dan ili nedelja biti previse off topica. U svakom slucaju otvoricemo temu i bice lepljiva sa malim objasljenjem o postovima koji ce se postovati u istu ....

Edit

Evo nove teme o Podmlatku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam dve molly ribice Nata__ Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Apr 03, 2019 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly skupljen rep i gubljenje ... popindeed Bolest 10 Ned Mar 24, 2019 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License