Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dodavanje hranljive podloge u vec formiran akvarijum (video) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista

Registrovan: 30 Dec 2011

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kako mozete dodati hranljivu podlogu bez rasturanja celog akvarijuma.

Po meni perfektno odradjen video.

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 10:44 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista

Registrovan: 18 Apr 2010

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 12:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sve koji su se pitali: ''A kako cu kad sam vec stavio podlogu:)''! Lep video, svaka cast na strpljenju! Moglo bi da se stavi u lepljivi deo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mrky
Akvarista

Registrovan: 21 Sep 2015

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra eto konacno resenja za moj problem... Smile
Imam samo pitanje, gde si nasao ove kalupe?
Mark
Akvarista

Registrovan: 09 Dec 2015

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mrky mozda se ubacujem u temu, ali vidjao sam svakakve kalupe kod kineza za kolace, 100-300 din, a mozes i da lepo iseces na kocke nekim nozem a zemlju u nekoj kesi pa u tepsiji i zamrzivac. Nisam to radio ali video sam druge koji su radili, cak mozda po meni bolje napravis male kockice i pincetom ubacujes ili osmokot, mogu ti reci u pp gde ima jako povoljan. Smile
Gangster
Akvarista

Registrovan: 11 Nov 2010

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo "majka" vrhunski si izbunario ovaj klip Bravo
I ja glasam za lepljivu!
TeoDos
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahha.....
Nisam izbunario vec sam ubedio drugara posto voli da snima da te svoje vrhinske radove pocne da kaci na youtube. Smile
Kacio sam vec njegove radove o radu SUMP sistema filtracije.

Saznacu konkretno sta je koristio kao kalupe za zamrzavanje zemlje.
Mark
Akvarista

Registrovan: 09 Dec 2015

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Setio se mozete kupiti napolitanke da se zasladite a ostanu vam kalupi, ima onih pakovanja gde izmedju svake kocke ima pregrada Smile ili rum stangle ko voli..
TeoDos
Akvarista

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2016 8:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice kalupa, ovde je koriscena plastika koja jr iz neke ambalaze. Drugar misli da jr to bilo u ambalazi od radijatora.
Sve u svemu, moze svasta da se iskoristi.
mrky
Akvarista

Registrovan: 21 Sep 2015

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2016 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma i ja pitam gluposti, realno mogu bilo sta da iskoristim za kalup, samo jos da dodje vreme za praznjenje vode i da malo prikupim novca za nove biljke, sa ovo malo biljaka sto imam kapiram da bi me alge unistile posle ubacivanja prihrane...
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Napukao akvarijum STA RADITI???? Dejan86bgd Akvarijumi 2 Pon Mar 30, 2020 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diy akvarijum Crniradovan Akvarijumi 24 Uto Mar 24, 2020 12:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum za kozice Milan1991 Ostali Stanovnici 2 Sre Mar 18, 2020 12:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum propusta na spoju - cime pr... Zivadin Uradi Sam (DIY) 18 Sre Mar 11, 2020 9:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 48l saveti nikcha Početak u akvaristici 7 Uto Feb 18, 2020 7:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker