Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mladj boraca uginuce Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2016 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Anboy Embarassed ,
mene jos bilo sramota da napisem bilo sta, jer je moje iskustvo sa ta cetiri mresta zanemarljivo u odnosu na vas, pa mi prija kad cujem da sam to dobro odradila Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2016 5:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2016 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I dobro odradila i puno procitala Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2016 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre pet dana su mi se imrestili borci malisana imam oko 30.Danas sam stavio novu turu na mrest. I krenucu da ih gajim po vasim iskustvima pa kako ispadne videcu samo da izguraju prvih mecec ipo posle mi je lakse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Povrsinska skrama i mladj riba Baia Razmnožavanje 4 Čet Dec 03, 2020 7:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uginuće boraca Vecha Bolest 4 Pon Okt 07, 2019 8:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zenke boraca Voja85 Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Dec 28, 2017 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License