Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Postavljanje mahovine na granu (video) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako ali sigurno drugar postaje nas domaci "DIY King" jer svake nedelje izbaci po neki novi video koji je vezan za akvaristiku i koji je vrhunski i pedantno odradjen a sto je najbitnije i veoma koristan.



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 12:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicni su snimci, posebno za sump. Ali da li ovde ribicama kasnije moze da smeta superlepak koji je koristio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 2:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma jok, kao sto si video u snimku ribe su mu zive i zdrave a i akvarijum izgleda vrhunski.
On dugo koristi super lepak za dekoraciju umesto konca ili neceg slicnog.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma to vidim, zato i pitam posto mi je bilo malo nelogicno Very Happy A jel koristi bilo koji lepak ili neki poseban?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nevezano za ovu temu, vezano za super lepak, iako ga ne gotivim jer mi unistio dosta garderobe mojom greskom, procitao sam nesto da trkaci kada trce neki maraton ili trku ako se desi dda pukne zulj da istiskaju super lepak i kasnije nastavljaju.. To sam procitao na nekoliko mesta, ako sme na zulj da se stavi verovatno ne utice na ribe kad se osushi .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefanbgd ::
Ma to vidim, zato i pitam posto mi je bilo malo nelogicno Very Happy A jel koristi bilo koji lepak ili neki poseban?


Koristi iskljucivo onaj na koji prvo naleti pri kupovini. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je iskljucivo taj, onda ok, probacemo ako iskuliramo da se osusi grana. Samo da saznamo gde jos kupuje..xaxaxa.. Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka JUWEL primo 70 Dragonstone (FOTO/VIDE... Gagi22 Akvarijumi 7 Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Postavljanje kamena Peku Morska Akvaristika 5 Pet Feb 01, 2019 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stub od mahovine Ksendzi Uradi Sam (DIY) 7 Pon Dec 25, 2017 11:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovine Serene Sky Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Dec 08, 2017 6:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciscenje akvarijuma, redovna zamena v... brcilo Početak u akvaristici 6 Sre Feb 15, 2017 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License