Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Konac, lepak ili nesto trece Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakva su vasa iskustva u vezi sa pricvrscivanjem mahovine i nane za kamen ili panj? Da li je najbolje to uraditi obicnim koncem, najlonom za pecanje ili mozda super lepkom? I zasto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najlon pa super lepak konac brzo istrune u vodi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas dobar video u temi ispod tvoje. Lepkom je najbrze.. obican konac vremenom istruli(ali to nema nikakve veze), najlon za pecanje ne (tj treba mu bas puno ouno vremena).
Generalno mozes cime god...ja kad sam to radio na suvo,pre formiranja akv, sam vezivao koncem i taman dok on istruli mahovina se vec uhvati za granu. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste lepkom mozda najbrze ali kako ce on da deluje na zivi svet u akvarijumu? I da li bi i nana mogla tako da se zalepi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepak ne steti nista. Pa neces sipati kilu Smile svega par kapljica... moze i nana...mada je uglavnom ljudi nekako uglave medju kamenje,ili neku pukotinu u drvetu i slicno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mahovinu naravno susimo pre nego sto je lepimo? Mozda je glupo pitanje ali superlepak ne lepi na mokro koliko ja znam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni lepak u akvarijumu uopste ne uliva poverenje, ako ga je neko koristio neka iznese svoja iskustva bez obzira da li su pozitivna ili negativna?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesteti u nekim manjim kolicinama brzo se susi i brzo isparava ali nepreterivati kao sto reko za mene je struna najbolja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gargi
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2015
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 14, 2016 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam nanu za grane panja vezuivao onim plasticnim stezalicama za ratkapne, imas ih raznih velicina i odlicno radi posao. visak kasnije samo odseces.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gilepr
Akvarista



Registrovan: 05 Sep 2012
Poruke: 74
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih dodao jos jedno sredstvo...silikonske gumice, one male. Ima ih u boji, a i transparentne. Vrlo jednostavne za rukovanje i vrlo rastegljive. Nisam probao sa mahovinom, ali nanu i mikrozorume sam uspesno sredio! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam za Monololenium koristila mrežaste najlon čarape.Isečeš površinu koju misliš da pokriješ, razvučeš, zavežeš na suprotnom kraju, sakriješ čvor. Za nedelju dana kada počne da raste, bombona!


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Do sada sam nane i microsorume vezao koncem i silkom, ali i dalje tragam za jednostavnijim resenjem Very Happy Ili se uvrne ili okrene biljka ili se zamrsim dok vezem bilo na grani ili kamenu.... Sve u svemu trebaju dobri zivci Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste da treba zivaca za konac ili strunu, ali meni je struna za sada najbolje resenje jer jos se nisam usudio da koristim super lepak. Struna mi deluje najbolje za sada jer se najmanje primecuje u akvarijumu u odnosu na ostala resenja tipa konac, najlon carapa, gumice i slicno. Mislim da ce tako da bude sve dok se ne oslobodim fobije od super lepka u akvarijumu Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gilepr
Akvarista



Registrovan: 05 Sep 2012
Poruke: 74
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel vidis negde gumicu...crnu? Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Sre Mar 16, 2016 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad smo kod super lepka, jedno pitanje za one koji ga koriste u aq. da li moze bilo koji ili neki specijalan?
Posto sam na netu naleteo na jedan klip gde pokazuje kako lepi mahovinu super lepkom ali je naglasio da super lepak mora da bude na nekoj bazi ne mogu da se setim koja tacno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina za nesto ljubisa03 Razmena 0 Čet Okt 01, 2020 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka T-barbs trampim za nesto drugo popindeed Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 11, 2020 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudan izgled Skalara (bolest ili nest... Spavalica13 Ostali Stanovnici 4 Pet Nov 22, 2019 2:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License