Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Next level by Doksas :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2016 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste,još uvek u podnošljivoj fazi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2016 5:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oket hvala, to mi je trebalo da bih znao kako da reagujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2016 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update:
Kompletiran CO2 sistem, boca 5kg, Sera regulator sa iglicastim, EM ventil povezan na tajmer, pali se sat vremena pre svetla i gasi kad i svetlo, brojac od infuzije (JBL ne dihtuje), Ferplast energy mixer za otapanje.

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Mar 17, 2016 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi moze neko da mi kaze sta je ovo braon po rizomu Mikrosoruma?

Image

http://postimg.org/image/4x8nar6kp/

PS
uploadovao na drugi sajt da ne bih smanjivao sliku zbog bolje vidljivosti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Mar 17, 2016 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebalo bi da je korenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Mar 17, 2016 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo braon cupavo ti je korijenje, a ovo kratko tamno braon skoro crno je izumrlo korijenje, taj dio mozes i da otkines a mozes i da ostavis i da cekas da i iz tog dijela krene jedna nova racva. Ja sam to uglavnom kidao pri trimovanju kad se prenamnozi jer i onako nije bilo dovoljno mjesta ni za mlade izdanke, za ovo je bilo potrebno par godina, ali kad se razvije dobro mnogo zahtjevna biljka i kao stvorena za sredinu razgranatih panjeva
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2016 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super ako je korenje, ali zar ne bi trebalo da bude zeleno kao i na anubiasu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2016 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu ste, koren Mikrosoruma je braon, cika RF potvrdio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2016 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rizom je zelen, a korenje je braon, bar je kod mene tako Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Mar 29, 2016 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

update


Image

Mahovinu obrstili sijamci, a istu tu mahovinu na istom tom panju isti ti sijamci u prethodnom akvarijumu nisu pipali
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raste sve rasteee
A reci mi koja ti je to boja u drop checkeru?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raste raste Smile ovo je posle danasnjeg trimovanja po coskovimma,a drop, nema sanse da ga doteram ni do one malo svetlije zelene kao kod tebe, vise je na plavo ili tamno zeleno.
Definitivno nije do tacnosti u dropu, probao sam je van aq radi, jednostavno je malo co2 a ako pojacam onda ne moze mikser da stigne da otopi nego se pravi mehur co2 u njemu koji bude sve veci.
Nasao sam neku meru 1 mehur na sekundu i to otapa kako treba, doduse napravi se manji mehur ali se on ontopi preko noci kada je iskuljen co2...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci za manje akvarijume je predvidjen. Jesi razmisljao da izvedes jednu racvu i da jedno crijevo stavis na difuzor ili makar na motornu glavu da razbija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Definitivno za manje i ako negde pise da je cak do 500l, po meni je do 100l extra.
Razmisljao sam i tu varijantu jer imam stakleni difuzor ali kontam ako stavim racvu sav co2 ce i dalje ici u mikser jer za difuzor ipak treba malo jaci pritisak da bi probio a u mikseru ne treba nikakav pritisak.
E sad ostaje varijanta da probam recimo racvu pa crevo sa iglom direkt u motornu glavu ali iskreno mrzi me sad da petljam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Level 2 srki.acs Afrički ciklidi 11 Sub Maj 19, 2018 10:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License