Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podmetaci od drveta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima, zanima me da li negde ima da se nadju ovakvi podmetaci sa slike ili slicni a da mogu da se stave u akvarijum i da ne bude problema za ribice i kozice. Podmetace od kog drveta bih mogao da ubacim u akvarijum? Evo primera

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 11:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Konkretno za sta ce ti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Konkretno mi treba da sluzi kao postolje. Znam moze i od plastike i klirita ali mi se drvo vise svidja ako uopste sme. Ako ne sme onda ce biti od plastike ili klirita ali eto cisto da pitam ako neko ima ideju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cetinare nikako ne smes. Generalno ljudi ubacuju (izuzev ivih akvaristickih drveca) vinovu lozu, ruzu, cinimi se i zovu.. Ali je mali problem sto drvo koje budes mogao da ubacis mora da se natapa pa to moze da potraje.. mozes li da objasnis malo pribliznije na kakvo postolje mislis, kako si to zamislio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvini nebi da nikog povredim ali cekam samo dan kad ce neko pitati jel moe automobilske gume da stavi u akvarijum ?ama ljudi akvarijum je DEO PRIRODE U NASEM STANU nestavljajte svasta unutra ......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sta fali automobilskim gumama i flasama u akvarijumu? Very Happy Salim se, inace na zalost Gotika te gume moze se videti na svakoj reci kod nas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postolje za drvo rekoh, nesto u ovom fazonu samo sto bih pre od drveta ali kao sto sam rekao ako bude moralo uradicu od klirita

Image

@gotika
ae opusti se, bolje da si dao neki predlog ako imas a ako nemas ne pametuj previse i nemoj da mi spamujes temu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako ljudi.. bez nervoze Smile.... elem, sad vidimo za sta ti treba - mozes da stavis bilo sta dole... sem cetinara Smile
Ipak, mislim da ti je ovo sad bolje resenje. A evo zasto - precnik te olastike ili cega vec je mnogo veci od precnika drveta. U tok slucaju ne moras ni da potapas drvo vec samo na taj visak stavis kamenje koje ce ga drzati a preko svega - podlogu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma znam kapiram ali drvo mi je mnogo lepse i prirodnije i zato sam hteo drvo ali ako ne nadjem drvo stavicu klirit i to je to, hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probacu kasnije ako uspem da nadjem sliku sa drvetom sad trenutno ne mogu da nadjem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno mislim da ti ne treba nikakav podmetac za taj panj, vec jednostavno da ga stavis u podlogu u polazaju u kom si zamislio. Izgledace prirodnije i po meni lepse, ali o ukusima ne treba raspravljati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shika ::
Iskreno mislim da ti ne treba nikakav podmetac za taj panj, vec jednostavno da ga stavis u podlogu u polazaju u kom si zamislio. Izgledace prirodnije i po meni lepse, ali o ukusima ne treba raspravljati.


A ne nije to moj panj, moj je dosta tanak pri dnu znaci definitivno mora da se fiksira, nema nikakve sanse da stoji tako sto ce da se zabije u podlogu. Mene samo zanima koje drvo mogu da iskoristim kao postolje nebitno u kom cu obliku naci to postolje, neka je i podmetac, neka je i kvadrat-pravougaonik sta god ja cu iseci u oblik kruga ako treba samo da budem siguran da nece smetati ribicima i kozicama. Video sam npr u prodavnici dasku za kuhinju i ona bi mi mozda bila idealna (ima i debljinu i sirinu) ali nemam pojma koje je to drvo i te se daske koliko znam spajaju a pitanje je kako se spajaju, bojim se da je lepak u pitanju i ne bih smeo sa tim da se zezam, ipak ako neko zna nesto vise neka napise..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze, mozda bi i mogao da iskoristis recimo cer za tu namenu ali ti je preveliko cimanje, treba ga iseci, oguliti, kuvati u nekoliko voda dok prestane da pusta boju, pa onda ga susiti par meseci dok se skroz ne osusi i bude da kazem mrtvo...uzmi ti parce klirita kao sto si i rekao, zalepi ga super lepkom ili zakucaj nekim nerdjajucim srafom/ekserom i to je to, a pogotovo ako ce taj deo ici pod podlogu i nece se videti kao sto pretpostavljam , onda si zavrsio posao za 3 minuta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok tako cu i uraditi najverovatnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diy akvarijum od drveta,... StefanB97 Uradi Sam (DIY) 0 Pet Maj 17, 2019 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija drveta, pomoc Doksas Podloga 4 Pon Apr 15, 2019 9:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoc oko drveta za akvarijum milos tarot Podloga 2 Sre Jun 27, 2018 4:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Panj - grana za mali akvarijum u obli... Mark Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 04, 2017 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kubikaza drveta jovica Razno 19 Ned Okt 16, 2016 10:01 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License