Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoć oko vazdušne pumpe!!! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2016 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo, treba mi pomoć da izaberem vazdušnu pumpu, pa me zanimaju vaša iskustva koje ste pumpe koristili ili koristite? Koliko ste zadovoljni sa njenim radom? Više njenom tišinom Very Happy, treba bi mi da bude tiha i da ima regulator jačine protoka vazduha, pa bih želeo da čujem vaše predloga, cena nije toliko bitna ako je kvalitetna Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2016 10:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

ivojovo
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 44
Lokacija: Beograd,Hram

PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2016 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sigurno najtiša , a imao sam ih dosta, može da se spava u sobi gde ona radi ,a dobije se i regulator rada ,jes skuplja je .
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Svarog
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2012
Poruke: 87
Lokacija: Rakovac

PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2016 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Serine pumpe su veoma lose. Tihe jesu, ja bi rekao tise od tetre, ali vitalni delovi su napravljeni od lose plastike. Ne znam koliko sam je puta lepio. Ima uporednih testova na youtube. Po njima je echeim daleko najtisi. Ja ga nisma nikad imao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2016 6:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje je da odes u radnju i na licu mesta probas koja je najtisa, sve ostalo je macka u dzaku...
Ja imam onu tetra aps 300 i nista nije tisa od stare plave champion koju sam pre imao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2016 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavis pumpu van sobe provedes crevce za vazduh od pumpe do akvarijuma i spavas ko beba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nije mi zbog spavanja, akvarijum se nalazi u dnevnoj sobi, al i pored toga ne zelim da cujem ko da mi kombajn prolazi kroz dnevnu sobu Smile a treba mi samo da mi dodaje kiseonik u akvarijumu, posto izgleda da talasanje vode kroz lulu od kanistera nije bilo dovoljno, s obzirom da sam video da Oto, Neonke i Razbore se zalecu da uvate vazduh Smile

Hvala svima na savetima, ici cu u radnju, pa neka mi upali svaku Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam ovakvu, rece neko vec da je dosta tiha, imas regulator i varijante sa 1 ili 2 izlaza...prezadovoljan sam

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2016 8:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam tetra aps 50 , uopste se ne cuje da radi . Prezadovoljan !!! Prije ove aps 50 sam imao shark rs 510 koja je radila kao traktor , nema spavanja dok ona radi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da se javim, uzeo sam tetru Aps 50, al nisam zadovoljan i ona se dosta fino cuje, nedo bog ako hocu da procitam neku knjigu ili bilo sta pored akvarijuma, koncentracija nula, a cak se i jace cuje nego pumpa koja mi je nazalost crkla, a stara je brat bratu jedno 20 godina Smile eto cisto da podelim moje iskustvo, naravno, mozda je to nekome ok i ne smeta mu, al ja sam mislio da je tiha, kakve su onda te traktorske, da mi je znati Very Happy u svakom slucaju, hvala svima na pomoci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ti rekoh da probas prvo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A budala, zuri vamo namo, trci, u fazonu samo daj mi tu i odoh, zurim i jbg Smile neka je, nece se baciti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Draco
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 29
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pet Apr 08, 2016 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da iskoristim temu da ne otvaram novu.
Da li je neko probao ili cuo za "aPump"?

Drugar je ima i kad sam vidio kako radi odusevio sam se. On je kupio preko e-baya, narucio iz Rusije valjda. Pumpica je minijaturna i bukvalno besumna. Dok nisam prislonio uvo na nju nisam ni cuo da radi. Mozda je malo slabasna ali ima varijanti do 100 i 200l.

Planiram da predjem na Juwel 125 ili 180 pa razmisljam da uzmem tu 'jacu' i eto da podijelim sa vama saznanje o ovoj zanimljivoj spravici. Koga interesuje moze da potrazi na netu posto sam trenutno sa fona.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

'ajde da ne otvaram novu temu, jer bi se i ona isto ovako zvala. Skoro se posvađah jutros na poslu sa jednim kolegom, koji tvrdi da pumpa za vazduh treba da stoji što više u odnosu na akvarijum, makar na haubi (poklopcu). Ja sam tvrdio da može i pored akvarijuma, tj. u ravni sa njim.
Šta o položaju pumpe misli cenjeno članstvo ovog Foruma?
Ako je negde već bila rasprava o ovome, izvinjavam se... Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja koliko sam citala, i nailazila na informacije, sigurnije je kad je iznad akvarijuma jer ne moze nikako da, u slucaju kvara, izbaci vodu napolje, kad je silikonsko crevo u konstantnom padu u odnosu na pumpu. Jer ako stoji pored, kad voda krene i ne vidis na vreme, ribice mogu samo da se pracakaju na suvom posle izvesnog vremena a ti da zateknes poplavu u stanu. Moze i pored akvarijuma, al onda obavezno stavis nepovratni ventil. Nemoj meni da verujes nemam iskustvo sa vazdusnim pumpama, ja sam to ovako ukapirala iz informacija koje sam nalazila ovde na forumu i po netu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksendzi objasnila,nemam sta da dodam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License