Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ksifo i Moli protiv zelenih algi? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
PlovakK
Akvarista



Registrovan: 07 Mar 2016
Poruke: 20
Lokacija: Varvarin,BGD

PorukaPoslao: Sub Apr 09, 2016 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Procitao sam u jednom prirucniku za akvaristiku da pored Ancistrusa i Algara u suzbijanju zelenih algi pomazu i ove dve zivorodne vrste.Navodno jedu zelene alge kao cistaci.Tacno li je to tvrdjenje tacno?Pozdrav i hvala na odgovorima. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 09, 2016 3:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Apr 09, 2016 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za molike je provereno tacno. Ali vazi za vlaknaste alge po bilju, dekoraciji... za ciscenje tackastih nisu. Tu je anci neprikosnoven.
Ja ih zovem kljucare. Po ceo dan zobaju nesto po akvarijumu, kao kokoske su. Ne mogu da zamene algare, ali su dosta aktivne. Takodje resavaju i problem sa planarijom. I ako nesto nije za jelo, utamanice ga svojom radoznaloscu! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PlovakK
Akvarista



Registrovan: 07 Mar 2016
Poruke: 20
Lokacija: Varvarin,BGD

PorukaPoslao: Sub Apr 09, 2016 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Draco
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 29
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sub Apr 09, 2016 4:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potvrdjujem i ja. Meni su ocistile crijevo za aeraciju kompletno Smile
Primijetio sam da uglavnom rade to kad su gladne, tj posebno onaj jedan dan kada ih ne hranim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neka vrsta zelenih algi ViK Alge 1 Sre Okt 26, 2022 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ksifo Valerija Bolest 3 Sub Nov 20, 2021 8:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Unistavanje algi nercibald Alge 39 Čet Sep 23, 2021 8:28 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License