Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Svaki savet dobro došao Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Mar 25, 2016 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovakvu granu pušta samo Echinodorus haha.
Obezbjedi mu da ide van akvarijuma ,jer će rast još tta grana s cvijećeem , kasnije to cvijeće preraste u mladice novih biljaka koje odrežeš i posadiš.
Samo nek ide napoljee slobodno(van vode i krova) , ništa mu neće biti.

Sretno. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 25, 2016 7:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Ned Mar 27, 2016 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Echinodorus imam samo jedan trenutno i to na drugoj strani akvarijuma. Tako da cvet nije od njega. Procvetao je, beli svet, ali je problem što se zadesio na pogrešnom mestu, tačno gde pumpa prebacuje vodu iz filtera. Ima jos dva pupoljka pod vodom. Videćemo šta će se na kraju desiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2016 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me da li je ovo ikra u pitanju?
Image
Image
Image
Kribenzisi kopaju rupu ispod panja, Palmeri se tuku i jure jednu žensku svuda po akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2016 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auu ovo nije grana Echinodorusa , tek kad je procvjetalo shvatio sam da nije.
Ovo je cvjetna drška Sagitarie Subulate , ispravka krivog navoda . Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Sre Apr 13, 2016 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kribenzisi bacili ikru u rupi u kamenu. Pošto nemam drugi akvarijum, šta raditi dalje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Pet Apr 15, 2016 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako su počeli da premeštaju ikru u rupu ispod panja.
Image
Image
Image
Ovo im je prvi mrest, ne očekujem ništa posebno od njega. Neću prebacivati malce u drugi akvarijum. Kupio sam artemiu, zanima me posle koliko dana malci treba da počnu njom da se hrane?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 15, 2016 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjano ovo izgleda i razvija se fantasticno brzo...ako sam dobro video februar-mart!
Samo peglaj dalje Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djape
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 15, 2016 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Roditelji ce cuvati malce.. ali ne ocekuj mnogo posle gasenja svetla... ne moras artemiju da im dajes... imaju zimancanu kesu i retko ce ih prvih 5-10 dana izvoditi napolje... mozes da usitnis listice u prah i da spustis blizu panja kamena gde su vec sad Very Happy

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2016 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kribenzisi počeli da plivaju po akvarijumu, bez malaca, znači da ih je nešto pojelo. Na greškama se uči, znam sledeći put ako želim da uspe šta mi je činiti.
Akvarijum uskoro treba da se trimuje i prorede neki pelceri. Ova paprat raste kao luda Laughing
Image
trenutno stanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Pon Apr 25, 2016 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovako je izgledao pre manje od dva meseca
Image
Kakvo je stanje danas bilo pre sređivanja
Image
Image
Image
Posle sredjivanja
Image
Image
Paprat raste kao luda, izbačeno je i nekoliko pelcera sagitarije i valisnerije. U međuvremenu ubačeno 5 nerita.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet o nutrijentima Panta1991 Biljke 0 Ned Maj 23, 2021 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License