Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tetratec APS 150 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2016 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko ima ovu pumpu nek napise ovde ili u pp da li je zadovoljan i najvaznije da li je bucna.,hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2016 5:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2016 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koristim ovakvu pumpu u svom akvarijumu koji se nalazi u prostoriji gde spavam... nije previse bucna ali nije ni necujna...
kvalitet pumpe je po meni dobar, cena osrednja... sve u svemu zadovoljan sam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2016 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam APS 50. Stara je boga pitaj koliko, odlicno radi, nije necujna, ali daleko je od atmana i ostalih kineza.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Apr 21, 2016 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam aps 300 stara par meseci, nista manje nije bucna od plave champion...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 21, 2016 8:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kupio APS 50 i onda sam je posle tri dana vratio, jer sam mislio da je bučna, al posle kad sam shvatio, po meni tu nije bucna pumpa uopste, ako se sakrije u komodu i stavi npr na neki peskir, moze da se prigusi vibracija, al ono sto je najglasnije i sto stvara veliku buku, to je raspršivač, mislim ako hoćeš za njega da koristiš pumpu, tako da ako bi možda mogao da se nakači na neki drugi sistem koji nije raspršivač, pumpa ne bi bila toliko glasna.

Ja sam baš hteo da otvorim jednu temu, a mogu i ovde, možda bi mnogima pomogla, s obzirom da se u temi i postavlja pitanje bučnosti, ja sam razmišljao da pumpu za vazduh povezem na spric difuzor kao što koristimo za DIY CO2, jedino što bi bili sitni mehurovi, verujem da bi bilo dosta nečujnije nego raspršivač, e sad dal je isto efektivno to ne znam, to bi me zanimalo, ako je off u odnosu na temu, izvinjavam se i otvoriću novu.

Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Apr 21, 2016 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sone_bg ::
al ono sto je najglasnije i sto stvara veliku buku, to je raspršivač


Ima istine. Isto kao i pumpe, tako postoje i bucniji i tisi rasprsivaci Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka TetraTec EX1200 gumica Stefan Mitrovic Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 15, 2016 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trafo iz tetratec aps 150 pumpe AcaStar Filteri i pumpe 0 Čet Maj 12, 2016 9:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jako bučna Tetratec APS 300 vazdušna ... grofstevan Ostala oprema 6 Čet Dec 31, 2015 3:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TetraTec EX 400 VeDe Početak u akvaristici 1 Pet Dec 13, 2013 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tetratec ex700 BranislavK Filteri i pumpe 2 Uto Feb 26, 2013 10:15 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License