Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anboy fotkice Boraca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

JOLEX ::
Drugari bio bih vam prezahvalan kada bi mi neko malo detaljnije objasnio kako da ostvarim uspesan mrest borca. Moj muzijak konstantno napada zenke i ubija ih... odvojeni su u akvarijumu od 20l i kad god pustim zenku kod njega on je napada... moze odgovor u private.


Imas jako puno tema na ovom sajtu koje vredi procitati. Ovo nije instant hobi, on ima svoju lepu stranu a to je preko edukacije i prakse doci do uspeha.

Voja85 ::
A meni treba savet kako malce da odrzim veliki broj mi ugine jedva 3 spasem od jednog mresta.


Infuzoria, mikro crvi, artemija...

DPK - DeltaPlakat

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 7:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako je neobicne boje! Bas lepa riba!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2016 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Smile Slazem se da ima lepa peraja, meni se ne svidja boja tela Very Happy Ali mi daje nadu u daljoj reprodukciji. On ce ici na ovakvu zenkicu, u krvnom su srodstvu. Znam da to jos uvek nije ono sto zelim ali nije los mix za neku dalju liniju.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Mar 23, 2016 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ponovio sam se Very Happy HM!!!


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poceo si ozbiljno da se bavis borcima Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Mar 24, 2016 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy Pokusacu Wink Znas kako je sa ribom kad ti hoces ona nece Smile Al mogu reci da sam skupio dosta iskustva u ovih zadnjih par meseci pa se nadam najboljem Wink

Evo jos jedan od 10 komada koje posedujem Very Happy Very Happy Very Happy Zenkice necu ni da spominjem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2016 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Palo tri mresta HM!

Ovo je 4ti par koji se mrestio O,o

Image

Image

Malci bi trebali da budu slatki ko bombonica Very Happy Laughing


Poslednji izmenio Anboy dana Pet Apr 22, 2016 8:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 24, 2016 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice i lepsi Wink !!! A gde su slike prethodnih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Apr 25, 2016 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na koje tacno mislis Smile

P.s. puno mi vremena oduzima fotkanje a ima bas jako lepih primeraka.

Ovi HM su jos veoma mali Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 25, 2016 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::

Slika tate.

Image

Slika malaca

Image

Nemam sveto iznad ovog akvarijuma pa je slika losa.

Image

Ovo je mladi muzjak od zutog muzjaka i tamno crvene zenke
Prva slika je gde je bio u zajednickom akvarijumu a druga je kad sam ga izdvoio. Drasticna je razlika Smile

Image


Ako je jos neki od malaca kod tebe Smile, jako me zanima na kraju kakve su sada boje, posebno ovi svetliji ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2016 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanje - kako kod bele ženke videti kada je spremna za mrest? Vide li se i kod nje neke vertikalne pruge ili je to već za iskusnije akvariste koji rade po osećaju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2016 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Taj zuti je prelep. I taj sa kratkim perajima.
Pitam se da li ima divljih formi da se kupe,sa kratkim perajima. Gledala neku emisiju na nature,hvataju ih u nekim barama,prelepi su.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2017 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nova tura malaca. Samo sto nisam bas pazio na odabir zenke pa sam jedan deo dobio u Delti a nesto u Super delti a vecina je HM. Sad cu malo vise paziti sta radim! Sve betice su mi odvojene u posebne teglice, cak ne mogu ni vizuelno da se vide. Kad im uklonim karton koji ih vizuelno razdvaja nastaje opsti haos, hoce ih teglica da iskoce! Ima jako lepih ribica uzivo sto se bas i ne vidi na slikama najbolje.

Evo slike uzivajte Smile

HM - ovaj betica je predivan uzivo jer ima melano gen.
Image

HM
Image

HM
Image

HM - ovaj betica je predivan uzivo jer ima melano gen.
Image

HM
Image

SD ILI HM JOS JE MALI
Image

SD - super delta lud je ko struja
Image

HM
Image

SD 99%
Image

SD
Image

HM
Image

SD
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2017 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, uh, uh Smile

Ne smem gledati slike jer cu pozeleti borca Smile Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Maj 26, 2017 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ime,

sta da ti kazem ja sam sludjen skroz! Sad kad stasaju za mrest ne znam sta prvo da krenem da ukrstam sa cim i onda cu hteti sve i zakucacu se sa par hiljada boraca Smile To uvek tako bude.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Uginuće boraca Vecha Bolest 4 Pon Okt 07, 2019 8:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zenke boraca Voja85 Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Dec 28, 2017 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike beba boraca (Betta Splendens) srdjann Razmnožavanje 1 Pon Feb 08, 2016 1:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mladj boraca uginuce Voja85 Bolest 32 Pet Mar 13, 2015 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena boraca ns Sergej Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Feb 19, 2015 10:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License