Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupy i Black moli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
GoranAnita
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2010
Poruke: 45

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dodjem ja juce sa posla i pogledam u aq kad jedna gupika koja je trebala da se okoti nema stomak a nema ni ribica pogledam u prelivni fiter i vidim jednu izvadim je i stavim u manji aq.a malo pre sedim sa drustvom u sobu i gledam kad jedna black moli pocela sa okotom vec izbacila neke i pocela da ih guta,ja je uvatim i ubacim u kotilicu kad ona i tamo pocne,okoti se padnu na dno i cim pocnu da mrdaju i plivaju ona udara u kotilicu i oni prodju kroz rupe i capi ih,i ja uzmem mrezicu i uspem da spasim 3malca,i sada sve ukupno imam 4 malca u manji,posto mi je ovo prvi puti,da ovo radim tako da sam zadovoljan...i do sad su bile skotne al kad su se kotile nisam ih nikad odvaja,pa sam sad resio i tako,za prvi put i pokusaj...zadovoljan,i da podelim to sa vama...pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 2:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 4:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato sto zenka nije bila pripremljena...zbog toga je ih je pojela
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nabavi povrsinsko bilje ako zelis da ti neka opstane u zajednicom akv
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam!!! Bilo bi dobro da zapises kada su se okotile pa na otprilike 28 dana odvojis iste u manji akvarijum i nabavis (napravis) neku kotilicu, tako bi sacuvao vise malih. Najjednostavnije da iseces dno one plasticne kotilice i malci padaju direktno u akvarijum i nema problema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
GoranAnita
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2010
Poruke: 45

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zlay ::
Cestitam!!! Bilo bi dobro da zapises kada su se okotile pa na otprilike 28 dana odvojis iste u manji akvarijum i nabavis (napravis) neku kotilicu, tako bi sacuvao vise malih. Najjednostavnije da iseces dno one plasticne kotilice i malci padaju direktno u akvarijum i nema problema.


to ti nije losa ideja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tako svi savesni odgajivaci rade (mada ja to praktikujem samoz a neke zenke)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License