Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 POMOOOĆ u vezi akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Premeštam ja akvarijum i nisam ga skidao sa komode, nego sam ga ispraznio više od pola i onda ga onako malo po malo, mic po mic sa sve komodom samo okrenuo, e sad dal je u tom delu gde sad stoji neravan parket ili se istrosila malo ona gumica od nogica komode, pošto je ostavljala crne tragove, u svakom slučaju kada gledam vodeni stub, leva strana mi je malo niža od desne, to mu ga dodje nekih par milimetara razlike, dal je to neka velika razlika, da ne vagne, da dodje do pucanja akvarijuma, da ga praznim i nivelišem kako treba ili šta mi je činiti? U svakom slučaju bih ja to uradio, jer mi ružno izgleda, al sam sad u gužvi pred praznike, idem na neki put, pa i nemam baš vremena da to sve odradim, dal to može da sačeka posle praznika ili je kritično?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 3:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti svaki dan neku novu temu otvoris za podpitanja..
2-3 mm nije strasno... popravi sto bolje mozes,i moze i posle praznika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nije baš svaki dan Very Happy hahhaha, al se zadesila, pa kad sam na početku, pa bolje pitati nego sam rešavati, a i ne mogu da postavim pitanje za nešto u skroz levoj temi, em će pola ljudi možda da ne pročita zato što je naziv teme drugačiji, ako administratorima smeta, mogu slobodno da obrišu moje teme do sada, a i novu sam otvorio jer mi je recimo hitno da saznam...

Hvala na odgovoru u svakom slučaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece da im smeta..nego bih ja licno takva sitna podpitanja postavio u chat-u ispod... ajde svako dobro i resavaj to Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene je razlika izmedju prednje desne ivice i zadnje leve skoro 1cm. Tako stoji vec skoro 3 godine jer i nemam bas nekih mogucnosti da ispravim bez ozbiljne zafrkancije.
Sve je pocelo tako sto sam renovirao stan, zamenio parket i tako to. Stavim policu na mesto, na nju akvarijum, vratim vodu koju sam sacuvao pri premestanju, ribe, biljke, sve, ozbiljna zajebancija, akvarijum je 180l, vratim rasvetu i odmah primetim da mi rasveta stoji nesto ukoso. Posle toga, potrosio sam sigurno nekoliko sati podesavajuci rasvetu, koja inace visi sa plafona, ne kapirajuci da je sa njom sve u redu. Smile
U nekom momentu shvatim da su majstori smatrali sasvim prihvatljivo da postoji razlika u visini od 1cm na 2m duzine. To nije uocljivo odmah, ali ako bih loptu stavio u cosak, otisla bi na drugi kraj sobe.
Pod nije moguce ispraviti, bez da sljustim nekoliko hiljada evra, a na postolju nemam stelujuce nogice, niti imam nameru da sve praznim i zezam se s' tim... I tako prodjose godine.
Eto, iskukah ti sada malo, vidis da ima i gorih slucajeva. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djape
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni bezi par milimetara. i bio sam u tripu da moram da ispravljam... Very Happy hvala Blue
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2016 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i meni bezi skoro do 1cm..stari stanovi,pod parket,stavljao sam i neke manje podloske....nije to TO...eno vec vise od godinu ipo dana...kad pocne da isparava voda,onda se tek primeti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2016 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha, znači ima nas još Very Happy dobro, bitno da nije kritično, to mi je bitno, a ja čim se vratim sa odmora praznim akvarijum, da bih mogao da ga skinem sa komode, pa da naštelujem nogice, lepše mi je da ja vidim da je to sve i vinkli Very Happy

A Blue vrh, al si me nasmejao, tako nekad kad se zaludimo, dodje čoveku da proveri dal je plafon ravan, a ne pod Very Happy hahahhah hit, zbuni se čovek
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2016 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

majstori bi trebali da te precizne radove izvode pre podne, dok jos nisu stukli gajbu piva Very Happy njima bilo ravno Very Happy

i nase zgrade su krive, i zidovi i plafoni i podovi, kad smo ugradjivali orman, nema gde nije djidalo.... sta da se radi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2016 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad može krivi toranj u Pizi,mogu i naši akvarijumi Mr. Green
Kod mene ni petodinarka pod nogom stočića nije pomogla.Možda sam tebao neku drugu valutu da stavim smeh
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2016 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evre, naravno Very Happy danas se sve steluje prema evru , pa i stocic Very Happy

ma majstori su to namesti po sistemu "dodaj pivo" a ovaj pusti flasu niz sobu, ako kotrlja, dobro je nivelisano Very Happy da se ne dobacuju s flasama, bas .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2016 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

io ::
majstori bi trebali da te precizne radove izvode pre podne, dok jos nisu stukli gajbu piva Very Happy njima bilo ravno Very Happy

i nase zgrade su krive, i zidovi i plafoni i podovi, kad smo ugradjivali orman, nema gde nije djidalo.... sta da se radi.

O, da, da, to su tek egzibicije, razumem te u potpunosti... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bo&st
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Apr 2016
Poruke: 3
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2016 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ništa mu nefali
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2016 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti si majstor? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License