Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amatitlania nigrofasciata - Convict Cichlid Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako je surcinac,ja sa prisustvovao kada su muzjak i zenka sibali odraslog oskara samo tako kad im je prisao malcima,predivna ribe i cast mi je sto ih imam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 10:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ejsventura
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2013
Poruke: 16
Lokacija: Sevojno

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2016 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav poznavaocima ciklida i ostalih ribica..
Moje pitanje je sledece: Sa kojim vrstama ribica se mogu staviti tj mirno ziveti 6 pripadnika Nigrosa..
Razmisljao sam o coridorasima tj muljarima ali se plasim jer su oni uglavom na dnu..i o barbusima konkoniusima recimo 5-6kom sa pomenutim nigrosima u akvarijumu od 56l...
Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ejsventura
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2013
Poruke: 16
Lokacija: Sevojno

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2016 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shocked
Ipak sam stavio deset gupija i deset blekmolija kao kombinaciju jer su gupike uglavnom(bar po mom iskustvu uvek u gornjoj zoni akvarijuma)..a moliji su svuda i nadam se da sam uspeo kombinaciju..inace koliko se razumem i poredim iskustva drugih, imam 3 zenke i jednog muzjaka nigrosa..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2016 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci nigrosi mogu sami da se drze u akv od 50l? Imam jos par gupika u njemu ali one su tu zbog proizvodnje zive rane
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ejsventura
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2013
Poruke: 16
Lokacija: Sevojno

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2016 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U drugom akvarijumu imam poprilicno sarenoliko drustvo: 20zebrica, 15barbusa konkoniusa, oko 20koridorasa, jednog kribenzisa sa lepim sarama, jednog nigrosa, tri ancitrusa, 6 neonki, 5 trihogastera, 5 blackmolly, 10ksifoa i na kraju 10 torokatuma...to je lepo drustvance u akvarijumu od 125l...naravno raznih su velicina..ali nigrosi kao ni kribenzis ne prave problem..nigros je zauzeo poziciju ispod jedne nane..i naravno iako nema par neda nikome da pridje..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2016 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jean ti nece praviti probleme, stavi par jos kad dodje vrijeme mrijesta i imat ces pokolj u akvarijumu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2016 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su vec kribenzisi zauzeli akv koji je bio pun ribica , tako da je sad dzungla u akv i oni (i to jedan par iako imam 5-6pecina i samo njih same u akv) tako da mi nije problem da i drugi akv zrtvujem za samo jednu vrstu ribica tj jedan par jer radost koju mi cine je .... prelepo je kada vidim malce da izlaze i kako rastu. Zato sam mislio da uzmem par nigrosa ili nancare (sta pre nadjem, ali reko prvo da naucim o njima)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2016 10:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigrosi,samo dok pocnu da se kote,ijaoooo...ima da biju i tebe,kad zavuces ruku:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
arius
Akvarista



Registrovan: 13 Apr 2011
Poruke: 24
Lokacija: Zenica

PorukaPoslao: Uto Maj 10, 2016 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova ce mi riba bukvalno izludit Smile sve je bilo dobro dok jedno jutro muzjak nije poceo kopati po akvariju pa je sad akvarij kao jedna građevinska baza,pijeska na jednoj strani do 20 cm a na drugoj ogoljeno do samog stakla,zauzeo sredisnje mjesto u akvariju i teror vrsi na ribama pa mi je od 4 muljara njih troje ostalo bez jednog oka a ovog cetvrtog nigdje nema vjerovatno se negdje zavukao i nema sanse da proviri....kako je krenulo mogao bih ubrzo ostati sa samo 2 ribe u akvariju....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Uto Maj 10, 2016 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta drzis s njima ?
Svaka riba je lijepa na svoj nacin, nigrose ili volis ili ne, nema nesta izmedju, meni licno su simpaticni pogotovo njihova borbenost Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
arius
Akvarista



Registrovan: 13 Apr 2011
Poruke: 24
Lokacija: Zenica

PorukaPoslao: Uto Maj 10, 2016 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aldyn ::
Sta drzis s njima ?
Svaka riba je lijepa na svoj nacin, nigrose ili volis ili ne, nema nesta izmedju, meni licno su simpaticni pogotovo njihova borbenost Smile


Sve su mi centralno americki ciklidi....imam jednog jack dempsaya,maticni par multispinosa,maticni par nigrosa ali albino i taj par nigrosa ali one nisu u problemu jer se brane,muljari vec nisu u toj poziciji,evo sad mi je jedan muljar potpuno slijep jer su mu i drugo oko povrijedili pa sam ga morao ukloniti da se ne pati vise...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Sre Avg 14, 2019 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako bi voleo ove ribice u svom akvarijumu koji se trenutno formira, jel moze neko da mi preporuci pet shop u Beogradu sa najkvalitetnijim primercima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Amatitlania Nigrofasciatus vladiniko Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 17, 2020 2:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka cichlasoma nigrofasciatum (convict ci... vladiniko Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Avg 22, 2019 5:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crnoprugasta limija (limija nigrofasc... Voja85 Baza Riba 7 Sub Maj 05, 2018 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hikari cichlid gold i hai feng jajzy Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Okt 23, 2017 7:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Convict Cichlid malci Crayfish :) Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 16, 2012 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License