Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Eritromicin Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 10, 2016 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potreban. Cijanobakterija. Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 10, 2016 6:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Uto Maj 10, 2016 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze ja u Vranju nisam mogao naci lek za cijanobakteriju pa sam koristio eritromicin, ide na recept ali ima apoteka koje prodaju i bez, cena za 500mg je oko 500 din.. Ti si u Bg, imas za 700 din preparat kod sponzor protiv cijano bakterije, imaces i za doziranje i neko vreme za preventivu. Ja sam resio sa eritromicinom, ali mi se ponovila jos jednom, dok ovo ti ostaje kao preventiva i slobodno dodajes.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Maj 10, 2016 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da si napisao da traziš al jedno upozorenje naglo uništenje ciano može da sruši sistem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2016 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eritromicin domacih proizvodjaca bi trebalo da je oko 300 din kutija 500mg, a od 250mg jos manje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2016 5:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Traze mi recept na mestima gde sam bio. :-/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2016 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja ti bese litraza akvarijuma ? Imam ja negde koju tabletu od pre par godina ... trebalo bi da je nadjem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2016 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Realnih 40l vode. Problem je sto sam nekako i mogao da je stigam rucno, odnosno pincetom, ali vise to nema smisla, em sto ne skinem sve em sto na minimalno povlacenje eleoharis hoce napolje.. ili eritro ili blue exit
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2016 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja eritromicin tablete od po 500mg. Daću ti za džabe ako odeš na stranicu na kojoj sam predstavio svoj akvarijum i napišeš kako bolji i lepši setup do sada nisi video Mr. Green Very Happy
Šalim se. Dođi po tablete.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2016 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eto. Mozes na nbgd ili u surcinu po tablete Smile. Za 40l jedna tableta je dovljna al moras uzrok da otkrijes i otklonis, jer tableta je samo trenutno resenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2016 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam..vec sam preduzeo neke mere pa cemo videti..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Maracyn tablete - Eritromicin nikouro Hemija u morskoj akvaristici 2 Sub Jun 13, 2015 10:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Eritromicin za zelen alge? Alpha Alge 8 Uto Maj 15, 2012 5:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hidrogen - Eritromicin - Easy carbo nikouro Alge 15 Čet Sep 30, 2010 11:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License