Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sobno bilje u ulozi Fitofiltera za nase akvarijume Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 9:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je trenutno stanje kod mene.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 9:26 am Snimi Poruku Nazad na vrh

cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 11:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos, ajd' slikaj iz daleka, da vidimo kako si uklopio.
Nikolac, imaš sliku celog akvarijuma u temi 'Akvarijum u prostoru'...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije mi bas zahvalno da fotografisem preko dana zbog velikog odsjaja od prozora, ali evo kako to izgleda u prostoru.

Image


A evo kako izgleda cela ta moja "skalamerija".


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilje je u filteru? Ne vidim baš najbolje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, imam i u sump-u. Pisao sam o tome na pocetku ove teme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drzim palceve za orhideju Smile
Ne bi bilo lose da, kako ova lozica raste, delove spustis i u mresne akvarijume da vade nitrate. Wink
Meni je za par godiina porasla 5-6 metara Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj samo zbog Orhideje da drzis palceve, ovde je i glava u pitanju zbog nje. Smile

Radicu neku izmenu mresnih akvarijuma tako da je za nove obavezno da budu sa lozicama (Epipremnum).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupi zeni novu orhideju Very Happy
Planiram i ja slicnu varijantu za mresni (diskusija u najavi Very Happy )
Sa skalarima sam imao dosta uspeha kada su se mrestili na liscu. Prirodnije za takve ribe, ne moze Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2016 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne baksuziraj mi, bice ova Orhideja ziva i zdrava. Smile
Samo da de jedna sitnica resi (novac) i krecem u radove. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2016 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako je orhideji u akvarijumu. Mene smara da ih stalno sklanjam sa prozora kada se otvara...bucnuo bi njih u akvarijum. Samo da me ne rokne zena posle ako propadnu.... Very Happy Very Happy Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2016 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da, ja sam vam sad zamorce, posto ako bude moja Orhideja riknula i ja letim sa njom u kontejner. Smile
Za sad je sve o.k. tj. cvetovi stoje, koren nije propao a evo skoro 20 dana stoji.
Ne znam da li sam naglasio pre, ubacio sam je nekih 30% u vodu a ostalo je napolju, umesto njenog treseta sto je bio u saksiji, stavio sam glinene kugle i saksiju izbusio sa svih strana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2016 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vic, mesto zlocina Very Happy Very Happy

Panduri na terenu zovu šefa preko motorole:
• Šefe, stigli smo na mesto zločina.
• Kakva je situacija? - pita šef.
• Ovako, žena je premlatila muža, 7 uboda, 2 prostrelne rane, otvoren prelom butne kosti, i takav je, spaljene odeće, bačen niz stepenice! Jadnik, evo jauče od bolova.
• Gospode! Pa šta je navela kao razlog?
• Kaže da je njen muž usljapkao pod prilikom menjanja vodeu akvarijumu,dok ga je ona brisala.
• Pa jeste li je uhapsili? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ja umem da usljapkam pod tako jos I orhideja mnogo je Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2016 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ispravka vica, mesto zlocina Very Happy

Panduri na terenu zovu šefa preko motorole:
• Šefe, stigli smo na mesto zločina.
• Kakva je situacija? - pita šef.
• Ovako, žena je premlatila muža, 7 uboda, 2 prostrelne rane, otvoren prelom butne kosti, i takav je, spaljene odeće, bačen niz stepenice! Jadnik, evo jauče od bolova.
• Gospode! Pa šta je navela kao razlog?
• Kaže da je njen muž usljapkao pod prilikom menjanja vodeu akvarijumu,dok ga je ona brisala.
• Pa jeste li je uhapsili?
•Nismo šefe, čekamo da se pod osuši...

Ja umem da usljapkam pod tako jos I orhideja mnogo je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2016 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci to me ceka. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2016 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo me vec dugo vremena zanima, planiram naci i lozicu da ubacim nadam se da nije stetna, trenutno sam ubacio u akvarijumu gde je otvor za hranjenje "Monstera deliciosa" da li je problem to sto je moj akvarijum biljni? i imam jaku rasvetu, meni nije toliko do filtracije(nikad dosta) vec bi hteo kao ukras lozicu i jos koji biljku sa jedne strane akvarijuma pa me interesuje da nije problem.. Naravno svakako cu probati Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka police za akvarijume io Ponuda 0 Sre Dec 22, 2021 3:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamen za morske akvarijume No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 28, 2020 7:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne kozice, ribice, puzevi, panj... LittleForest Arhiva Malih Oglasa 5 Čet Mar 26, 2020 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nezahtevno bilje !! Trifke98 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 03, 2019 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License