Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako natopiti hranu vodom i da li to treba raditi? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Sub Maj 28, 2016 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cuo sam da je suva hrana nekada uzrok ozloglasene "bolesti mehura" je se navodno hrana zaglavi u nekom organu ribice i tako nastaje bolest.Da bi se ovo sprecilo cuo sam da hranu pre hranjena treba natopiti vodom....valjda zbog lakseg varenja.
Svejedno....zanima me da li mogu natopiti hranu obicnov vodom,takozvanom cesmovacom,ili da uzmem vodu iz akvarijuma u neku posudu pa natopim hranu i tek onda je dam ribicama?
Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 28, 2016 2:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sub Maj 28, 2016 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes kakvom god hoces, potpuno je svejedno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Maj 28, 2016 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

otici ce ova akvaristika u nauku kako je krenulo!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Sub Maj 28, 2016 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.To sam i ja pomislio...ali zar hlor obicne vode ne skodi ribicama?
Ipak to je samo hrana,nije bas da ce ziveti u toj vodi:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Sub Maj 28, 2016 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj to da te opterecuje, bitno je da ne dodajes odjednom vecu kolicinu vode, inace otvori temu, vise se fokusiraj na filtraciju i zamenu vode, to ti je jako bitnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugar, ja u zameni vode crevom direkt sa cesme sunem 100l hladne hlorisane vode, za to vreme popijem kafu, onda ukljucim grejac i nikakvu hemiju ne dodajem. Nikakve preparate za hlor, esay life, nista. Nisam to za sve ove godine ni video. Tako da nemoj da se opterecujes tim stvarima, sipaj ribama vodu sa cesme, i natapaj hranu u vodi sa cesme. Ako je ti pijes dobra je i za ribe. Ako mislis da je opasna po njih, onda za nas ljude nema nade Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Previse se stresiram Very Happy
Hvala vam svima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se moze ciklira ubrzati sa star... EmEmily Početak u akvaristici 3 Čet Jul 13, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License