Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrus šlajer mešanac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2016 6:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam malce ancistrusa mešance tate šlajera i obične mame. Ima ih sa jako dugim perajama, veličine 2,5-3 cm. U obzir za menjažu dolaze biosunđer, amazonci (ne manji od 1cm), neki manji zanimljiv panj, Eleocharis acicularis, Limnobium spongia... Imam i viška Bacopa monieri (desetak pelcera)!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2016 6:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2016 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao, upisi grad iz kog dolazis...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2016 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ups, mislila sam da piše kod imena, Beograd!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sword Fish
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Mar 2016
Poruke: 7
Lokacija: Probistip Makedonija

PorukaPoslao: Ned Apr 10, 2016 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako da poznam dal je ancistrus musko ili zenka ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Apr 11, 2016 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvini na spamu, muzijak ima bodlje na nosu i oko usta, dok zenka nema ili ima skroz male
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 11, 2016 9:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po nekom mom skromnom iskustvu, tek kod malaca veličine preko 5-6 cm, ako imate sreće da razvijaju brkove tako rano, može se uočiti kod mužjaka oko usta pojava diskretnih bodljica. Ja sam prvo primetila teritorijalnu dominaciju kod mog 'brke' pa tek onda brkove. Tek posle prvog mresta su brkovi bili stvarno izraženi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 12, 2016 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Još uvek aktuelno, na listu želja dodajem kozice (RCS) i crni šljunak (2-3mm ili malo veće granulacije) ili neki manji lava kamen...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2016 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opet aktuelno, stigla nova generacija... Kozice (RCS), lava kamen, Anubia nana, crni šljunak, Microsorum pteropus (može i windelov), Limnobium spongia...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dule90
Akvarista



Registrovan: 18 Maj 2015
Poruke: 40

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2016 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

druze jel hoces da prodas ti nekog slajera ali sa lepim i dugim perajima ili da menjas imam red moor wood panjeve koji su mi trenutno van akvarijuma i gomilu raznih biljaka ali me samo zanima kako bih to izveli posto sam ja iz Nisa:D a zamena za pare bi isto mogla
samo ako ti nije tesko posalji mi u privatnoj poruci slike malaca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2016 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

PP nikak da se pošalje, već parsati. Evo slika ovde:

Oko 5 cm

Image

Oko 2 ,5 cm

Image

Oko 1 cm, baaaš maleni ali najvredniji


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moram pohvaliti ancije, vredni su nema sta, menjal smo se za eloharis acikularis Very Happy a put do Cacka su preziveli svih 6 ancija i evo i dalje rastu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2016 8:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa baš mi je drago! Inače, tata im je dostigao 15 cm!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus Vecha Razmena 0 Sub Mar 13, 2021 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus mužjak albino chaosad Razmena 1 Uto Jul 28, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Matični par Ancistrus Super Red i 4 m... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 11, 2020 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License