Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Twinstar? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2016 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li mi neko moze reci na osnovu iskustva, da li vredi uzimati twinstar, nasao na netu http://www.aliexpress.com/item.....69c0134bfe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2016 10:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

itan
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 33
Lokacija: BG

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2017 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo sam se igrao radiiii Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2017 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam isto pitanje kao i Senka, dal neko koristi Twinstar, al ne u DIY varijanti, nego original i kakva su mu iskustva, a moje još dodatno pitanje je dal Twinstar ima efekta i kada se nema CO2 ili se smao postiže neki efekat ako se koristi i CO2?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Twinstar 2 M5 Sterilizer Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Sep 07, 2018 7:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY twinstar HORUS Uradi Sam (DIY) 14 Ned Maj 15, 2016 11:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Twinstar nano - Uradi Sam Blue Temp 21 Pet Nov 28, 2014 9:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License