Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zebrice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Moly
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2015
Poruke: 44
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 6 zebica koje si u posebnom akvarijumu od petnestak litara . Sad imam jedan manji i hocu da ih razmnozim . Imam 4 zenke i 2 muzijaka od ta dva muzijaka jedan je ne zainteresovan,retko kad pojuri zenku.Ali dok ovaj drugi ne prstaje da ih juri ne zna koju pre .E sad me zanmia dali da ubacim sve u mresni akvarijum ili samo muzijaka koji je zainteresovan sa nekom od zenki ?


Poslednji izmenio jovica dana Čet Jan 28, 2016 2:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 3:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ubaci oba zbog konkurencije pojurice i ovaj drugi neboj se !bitno je da su toi zenke pune ikre i jesi li spremio hranu za malce kada se izlegu ?srecno !!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moly
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2015
Poruke: 44
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dosta raznovrsnu suvu hranu ,ne znam sta sve da dajem od zive Very Happy Moze neki prelog , stavicu i slike od mesnog gde su zebice .Ubacio sam sve ,sad samo cekam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u mresnom akvarijumu je zgodno da na dno postavis klikere, tako ce ikra propasti dole, i takodje treba dobra aeracija i strujanje vode da se ikra ne bi ubudjala. inace je ikra poprilicno velika, kuglice imaju 1,5-2 mm precnik, u pocetku bude providna, bas lepo izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moly
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2015
Poruke: 44
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moly
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2015
Poruke: 44
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moly
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2015
Poruke: 44
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moly
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2015
Poruke: 44
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Dec 10, 2015 11:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Javljaj sta je bilo Smile izbacaj slike Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moly
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2015
Poruke: 44
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Dec 10, 2015 6:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ništa, ni jedna nije htela da baci ikru,zbog čega ne znam, probaću za koj dan opet
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Sre Jan 27, 2016 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel si probao opet da ih izmrestis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 27, 2016 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druže ni moje zebrice nece da se mreste kad ih odvojim (a jedva ih pohatam )ali redovno pacaju ikru u zajednickom akvarijumu akvarijum mi je gusto ubijen blizu odvodne cevi iz akvarijuma u filter mi je javajska mahovina tako da u spoljnom staklenom filteru imam oko20-30 malih ribica 10sam pre neki dan prebacio i zajednicki akvarijum brzo rastu hranio susenom izmrcljenom hrabom temperatura vode u akvarijumu 27c voda mesana cesmovaca 2 trecine 1trecina rosa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2016 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko treba zenki da izbaci ikru, jer imam zenku i vec jedno dve nedelje je vidno trudna i stalno ona juri dva muzijaka, pa me zanima kakva je uopsteno njihova procedura, kao sto se npr gupika mresti na 28 dana, kako je to kod Zebrica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2016 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka kad je spremna za mrest onda mrest moze da pocne. Cudi me da je muzjak pasivan. Ne bi bilo lose da imas jos kog muzjaka...
Jel se zenka vec mrestila?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2016 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dva muzjaka, na jednu zenku, tako je ispalo kad sam kupovao, muzjaci su mrsavi i dzigljasti, a zenka je krupnija i ima vidljivi trudnički stomak i što je meni hit, ona njih jurca po akvarijumu, ponekad i oni nju, al se nista ne desava i dugo ima veliki stomak, e sad dal to ima neke veze sto su u zajednickom akvarijumu sa ostalim ribicama, al nekako mi logicno da nema Smile imam zebrice tek oko dve nedelje, bukvalno sam je trudnu i dobio, tako da ne znam dal se pre mrestila
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Obicne zebrice Slepi_Putnik Tražnja 0 Pet Dec 30, 2022 1:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kolor zebrice gotika Na poklon 3 Uto Jun 22, 2021 7:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zebrice gotika Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Avg 04, 2018 1:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rana na stomaku zebrice brankorad Bolest 1 Uto Jan 09, 2018 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zebrice boracBobi Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Apr 01, 2016 10:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License